Richter

RICHTER radot apavus vienmēr pievērš uzmanību tam, cik ērti tie būs. Ērti aizdares veidi ( velcro, rāvējslēdzējs un auklas) padara apavu uzvilkšanu un novilkšanu ļoti ērtu. Pusaugstajiem apaviem ar auklām un sānu rāvējslēdzēju ir īpaša velcro aizdare, kas pasargā no rāvējslēdzēja netīšas atvēršanās.

Turpināt lasīt
Lapa:

1 vienums

Uzstādīt dilstošā secībā
  1. Richter Tundra silti bērnu ziemas zābaki, zili/oranži

    Special Price €59,95 Regular Price €84,95
    Ietaupi 29%
Lapa:

1 vienums

Uzstādīt dilstošā secībā

RICHTER ir WMS sertifikāts, un bērnu apavi tiek ražoti divos platumos. WMS sertifikāts ir arī tādiem bērnu apavu ražotājiem kā Superfit, Ricosta, Kangaroos, Kappa, Daumling un citi.

RICHTER apavu iekšzoles vienmēr ir veidotas no dabīgiem materiāliem – ādas vai filca. Šie materiāli ir gaisa caurlaidīgi un nodrošina komfortablu mikroklimatu apavā.

Bērni apavos iet, lec, skrien, kaut kur rāpjas un dara vēl visādas aktivitātes. Apavu zolēm ir jābūt ar labu saķeri lai nodrošinātu bērna labsajūtu un labi kalpotu visdažādākajos laika apstākļos. RICHTER nodrošina šāda veida zoles saviem apaviem.

RICHTER apavi ir ļoti izturīgi pateicoties rūpīgi izvēlētam materiālu klāstam. Apavu odere ir elpojoša, ātri žūstoša un nodrošina augstu komfortu. SYMPATEX membrāna palīdz apaviem būt ūdensnecaurlaidīgiem un elpojošiem.

FitMi - viens apavs – divi platumi!

RICHTER izstrādātais FitMi koncepts ļauj pielāgot apava iekšējo apjomu ar dubultas iekšzoles palīdzību. Apavi ir valkājami ar abām iekšzolēm, bet izņemot vienu no iekšzolēm palielinās apava iekšējais apjoms, kas ļauj šo apavu bērna pēdai augot turpināt valkāt.

Richter apavi


Richter vēsture

1893.gadā Terēzija un Venzels Rihteri uzsāka mazu apavu izgatavošanas darbnīcu Austrijas pilsētā Lincā. Pēc daudzu gadu darba izgatavojot vīriešu, sieviešu un bērnu apavus, ģimenes biznesu pārņēma Terēzas un Venzela dēls Ferdinands. Drīz Ferdinands nolēma specializēties vienīgi bērnu apavu ražošanā. Savu nodomu viņš realizēja ciešā sadarbībā ar bērnu ortopēdijas speciālistiem.

1949.gadā Ferdinands kopā ar savu sievu nopirka lielu zemes gabalu Lincas pievārtē, un uzbūvēja tur savu pirmo lielo ražotni. Jau pēc trīs gadiem šajā ražotnē tika saražoti 200 000 pāri bērnu apavu.

1968.gadā Rihteru pāris eksportēja savus bērnu apavus uz Dāniju, Zviedriju, Norvēģiju, Somiju, Poliju un Vāciju.

RICHTER kopā ar citiem bērnu apavu ražotājiem izstrādāja apavu izmēru sistēmu, kas tiek pielietota bērnu apaviem Eiropā.

Ferdinands ļoti cītīgi strādāja pie risinājuma, lai aukstajos gadalaikos pasargātu bērnu pēdas no samirkšanas. 1987.gadā viņš ar lepnumu prezentēja pirmos bērnu ūdensnecaurlaidīgus un elpojošus ādas apavus.

Pēc daudzu gadu grūta un interesanta darba 1999.gadā Rihteru ģimene pārdeva savu biznesu uzņēmēju Kapsch ģimenei.

2001.gadā RICHTER kompānija uzsāka bērnu apavu ražošanu jaunā rūpnīcā, kas tika iegādāta Slovākijā.

Katru gadu tiek saražoti mazliet vairāk kā 1000000 apavu pāru.

Richter apavos izmantotie materiāli

RICHTER savu apavu ražošanai izmanto sekojošus materiālus:

- NAPPA āda – īpaši mīksta un izturīga āda

- LAKĀDA – kaltēta āda kas pārklāta ar divkomponentu poliuretānu, iegūstot spīdīgu virsmu ar spoguļa efektu.

- SUEDE āda – zināma arī kā ziemišķāda. Āda kuras virsma tiek noslīpēta, un tamdēļ  tiek padarīta samtaini mīksta un lokana.

- TEKSTILS – pārsvarā ražots no kokvilnas un ir ļoti gaisa caurlaidīgs. Ļoti ātri žūst, ja ir samircis.

- TEKBUKS – nodilumizturīga ādas imitācija.

- NEOPRĒNS – augstas kvalitātes plaši lietots polimēru materiāls, kam piemīt liela elastība un izturība.

ODERES:

- Ādas odere – plānas ādas odere izceļas ar vairākām teicamām īpašībām. Tā nodrošina labāko siltuma un mitruma apmaiņu apavā. Tā ir elpojoša, patīkama saskarē ar ādu, lokana un elastīga.

- Tekstila odere – ļoti elpojoša un patīkama saskarē ar ādu. Turklāt ar labām sviedru absorbēšanas spējām, nodrošinot apavā patīkamu klimatu.

SILTĀS ODERES:

- Flīša odere – flīsis ir viegls materiāls kas uztur siltumu, ir elpojošs un ātri žūstošs

- Plīša odere – ir biezāka par flīsi, ar vēl labākām siltuma īpašībām, patīkama saskarē ar ādu, elpojoša un ātri žūstoša.

SYMPATEX MEMBRĀNA

Richter piedāvā daudzus apavu modeļus ar ūdensnecaurlaidīgo un elpojošo Sympatex membrānu. Šī ir pasaulē plānākā un elastīgākā membrāna kas nodrošina 100% ūdens un vēja necaurlaidību un optimālu elpošanu.

Turpināt lasīt