Kalnu velosipēdi

Kalnu velosipēdi ir ļoti universāli, piemēroti braukšanai pa grants un meža ceļiem un takām, kā arī labi ripos pa asfalta segumu. MySport veikalos pieejami kalnu velosipēdi no 2 kvalitatīvākajiem Vācijas zīmoliem Ghost un Stevens. Visiem kalnu velosipēdiem MySport veikalos ir 5 gadu garantija rāmim un 2 bezmaksas apkopes. Gaidīsim Jūs mūsu veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Lapa:

Items 1-12 of 70

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
 1. CTM Axon Melns/Zaļš

  €270,00
   
  Izmērs
  • 17"
  • 19"
  • 15"
 2. CTM Charisma Melns/Rozā

  €425,00
   
 3. CTM Stefi 1.0 Melns/Rozā

  €240,00
   
 4. CTM Stefi 1.0 Melns/Violets | Sieviešu kalnu velosipēds

  €240,00
   
 5. CTM Stefi 2.0 Melns/Zaļš | Sieviešu kalnu velosipēds

  €289,00
   
 6. CTM Suzzy 1.0 Melns/Rozā| Sieviešu kalnu velosipēds

  €385,00
   
 7. CTM Terrano 1.0 Green | Kalnu velosipēds

  €380,00
   
 8. Dema Ecco 1.0 Melns | MTB velosipēds

  €270,00
   
 9. Dema Ecco 3.0 Melns | MTB velosipēds

  €299,00
   
 10. Dema Ecco Lady 1.0 Balts | Sieviešu mtb velosipēds

  €260,00
   
 11. Dema Ecco Lady 1.0 Violets | Sieviešu MTB Velosipēds

  €260,00
   
Lapa:

Items 1-12 of 70

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

MySport veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73 ir pieejams ļoti plašs velosipēdu klāsts no diviem labākajiem Vācijas zīmoliem (Ghost un Stevens) kā arī Slovākijas zīmola CTM. Lepojamies ar to, ka Ghost un Stevens velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība. Pie mums ir pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu jeb MTB, pilsētas, šosejas, tūrisma un cross tipa velosipēdi.

Kalnu velosipēdi mūsu veikalā ir pieejami īpaši plašā klāstā. Piedāvājam Ghost, Stevens un CTM kalnu velosipēdus. Šie ir visuniversālākie velosipēdi ar kuriem var pārvietoties visur: gan pa meža takām un ceļiem, gan pa grants un asfalta ceļiem, gan pilsētu. Kalnu velosipēdi ir aprīkoti ar arī amortizatoru, kas slāpē vibrācijas braucot pa nelīdzenu virsmu.

Mūsu veikalā kalnu velosipēdi ir pieejami gan braucējiem, kuri velosipēdu izmanto aktīvai atpūtai, gan tiem, kas to izmanto ikdienā aktīvi trenējoties vai arī piedaloties sacensībās.

Šobrīd kalnu velosipēdi tiek ražoti ar trīs dažādu izmēru ratiem: 26”, 27,5” un 29”. Šobrīd visplašāk lietotie un Latvijas apstākļiem vispiemērotākie no šiem ir kalnu velosipēdi ar 29” ratiem. Ar lielākiem ratiem kalnu velosipēds ripo vieglāk un tas vieglāk tiek pāri dažādiem nelīdzenumiem.

Piedāvājam arī sieviešu kalnu velosipēdus, kuriem ir īpaši sievietēm piemērots rāmis. Lai sieviešu kalnu velosipēdi būtu vieglāk manevrējami tos bieži aprīko ar 27,5” ratiem, kas ir nedaudz mazāki par 29” ratiem.

Cenšamies nodrošināt arī labu pieejamību kalnu velosipēdiem ar maziem rāmja izmēriem, kas ir piemēroti jauniešiem, kuri ir izauguši no bērnu velosipēdiem un ir gatavi sākt braukt ar pieagušo velosipēdu.

Visus mūsu piedāvātos velosipēdus varat apskatīt un izmēģināt pie mums veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Pie mums iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem ir 5 gadu garantija rāmim un 2 gadu garantija aprīkojuma, kā arī divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Ja izvēlēsies velosipēdu MySport veikalā – zini, ka iegādātajam velosipēdam ir laba cenas un kvalitātes attiecība un pilna garantija.