Bērnu velo sēdeklīši

Bērnu velo krēsliņā Jūsu bērns būs drošībā!

Daudzās ģimenēs, kurās aug maz bērns, bērnu velosipēda sēdeklītis ir ļoti aktuāls. Tas tiek izmantots vedot bērnu uz un no bērnudārza vai arī atpūtas braucienos kopā ar visu ģimeni. Vecākus ar maziem bērniem bieži satrauc šādi jautājumi: vai velo sēdeklis būs drošs, no kāda vecuma bērnu tajā drīkst sēdināt, kādu modeli labāk izvēlēties.

Lasi vairāk šīs lapas apakša vai arī apmeklē kādu no mūsu MySport veikaliem Rīgā un mēs atbildēsim uz šiem jautājumiem, un palīdzēsim izmēroties piemērotāku bērnu velo sēdeklīti. 

Velo krēsliņi ko liek uz rāmja Velo krēsliņi ko liek velosipēda priekšā Sēdeklīši ko liek velosipēda priekšā
Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 56

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-24 of 56

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Bērnu velo krēsliņš dod mums lielisku iespēju doties kopīgos izbraucienus ar pavisam mazu bērnu.

Bērnu velo sēdeklis ir ļoti ērts ikdienas lietošanā. Tas sver tikai 2,5-5 kilogramus. Tā izmēri ir ļoti kompakti, bērnu tajā var ērti iecelt, piestiprināt un izcelt, to var viegli uzlikt un noņemt.


Bērnu var sēdināt krēsliņā tiklīdz viņš ilgāku laiku spēj patstāvīgi sēdēt

Tiklīdz bērns ilgāku laiku var patstāvīgi sēdēt, viņš ir gatavs sēdēt krēsliņā. Parasti bērnu velo sēdeklī var sēdināt no 9-11 mēnešu vecuma. Šī vecākiem ir jauna pieredze, vairs nav nepiciešami rati, lai dotos svaigā gaisā lieliskos laika apstākļus. Pateicoties drošības jostām un kāju stiprinājumiem bērns krēslā jūtas labi un ir drošībā. Lielākajā daļā krēsliņu bērnu var sēdināt līdz bērns sasniedz 22kg svaru.

Vairums bērnu mīl braukt ar velosipēdu: viņi izbauda ātrumu un iespēju vērot apkārtni. Sniedziet viņiem šo iespēju.

Bērnu velo sēdeklis

 

Kādu velo krēsliņu izvēlēties?

Stiprinājuma veidi

Uz rāmja stiprināms bērnu velo krēsliņšIr pieejami dažāda veida bērnu velo krēsliņi. Ir priekšā stiprināmie un aizmugurē stiprināmie. Ja agrāk vairums krēsliņu stiprinājās priekšā, tad šobrīd populārāki ir aizmugurē stiprināmie krēsliņi, jo tad ir vairāk iespēju kā krēsliņu piestiprināt. Aizmugurē liekamie krēsliņi stiprinās divos veidos: ir uz rāmja trubas stiprināmie un ir uz bagāžnieka stiprināmie bērnu velo krēsliņi. Stiprinājumu veids jāizvēlas atkarībā no velosipēda, jo ne visiem velosipēdiem ir bagāžnieks un ne visiem velosipēdiem ir pietiekami daudz vietas uz rāmja, lai piestiprinātu krēsliņu. Apmeklējot mūsu veikalu mēs Jums noteikti palīdzēsim izvēlēties piemērotāko.


Cik maksā un ar ko atšķirās?

Bērnu velo sēdeklīši maksā no 40 līdz 130 eiro. Krēsliņiem no 40-70 eiro parasti ir 3 punktu drošības jostas un viena sēdēšanas poza. Krēsliņiem virs 70 eiro (parasti tuvāk 100 eiro) bieži vien jau ir 5 punktu drošības jostas un regulējama muguras daļa.

 

Uzticies mums! Palīdzēsim atrast piemērotāko

Mūsu MySport veikalos Rīgā plaša izvēle dažāda veida bērnu krēsliņiem. Pieeajami gan uz rāmja, gan bagāžnieka stiprināmi. Atkarībā no Jūsu velosipēda un vēlmēm palīdzēsim izvēleties piemērotāko.

Turpināt lasīt