Vingrošanas paklājiņi

Izvēloties vingrošanas paklājiņu svarīgākais ir ņemt vērā kādām aktivitātēm to plānojat izmantot. Izvēloties paklājiņu vingoršanai vai pilatēm iesakām iegādāties vismaz 6mm biezu vingrošanas paklāju.  Jogai iesakām izvēlēties 4-6 mm biezu jogas paklājiņu

Turpināt lasīt
Lapa:

11 Items

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

11 Items

Uzstādīt dilstošā secībā

Izvēloties vingrošanas paklājiņu svarīgākais ir ņemt vērā kādām aktivitātēm to plānojat izmantot. Mēs izceļam trīs svarīgākos kritērijus kā izvēlēties vingrošanas paklājiņu vai jogas paklājiņu.

Komforts

Paklājiņa komforts būs atkarīgs no tā kādam mērķim un cik bieži plānojat to izmantot.

  • Ja plānojat paklājiņu izmantot regulārai vingrošanai, tad iesakām izvēlēties vismaz 6mm biezu paklājiņu, lai samazinātu triezcienus pret grīdu. Ja jums ir jāveic vingrinājumi uz ceļgaliem un elkoņiem, tad noteikti komfortablāks būs paklājiņs, kas ir vismaz 8-15mm biezs.
  • Ja plānojat paklājiņu izmantot jogai, tad rekomendējam izvēlēties 4-6mm biezu jogas paklājiņu. Jogas paklājiņš nedrīkst būt pārāk biezs, jo svarīgs ir kontakts ar zemi un stabilitāte.

Komforta līmeni noteiks arī tas vai vingrošanas paklājs slīdēs vai neslīdēs pa grīdu. Iesakām izvēlēties tādu, kuram ir laba saķere ar grīdu un kurš neslīd.

Izmērs

Arī vingrošanas paklājiņa izmēram ir liela nozīme, lai vingrošana uz tā būtu ērta. Vingrošanas paklāja garuma izvēle ir atkarīga no tā, ko plānojat uz tā darīt. Ja pamatā lielāko laika pavadīsiet guļus vai balsta pozā iesakām izvēlēties garāku fitnesa paklājiņu. Ja pamatā būsiet kājās vai tupus, tad var izvēlēties arī īsāku vingrošanas paklāju.

Izturība un kvalitāte

Ja plānojat trenēties regulāri iesakām izvēlēties kvalitatīvu izturīgu vingrošanas paklājiņu. Ir svarīgi, lai paklājiņš absorbē trieicienu, lai tas neslīd, lai nestaipās un lai pietiekami ilgi kalpo. Vingrojot ir svarīgi uzlabot veselību, kvalitātīvs paklājiņš to palīdzēs nodrošināt.

Vingrošanai mājās jums noderēs arī: pretestības gumijas, vingrošanas bumbas, masāžas ruļļi un līdzsvara spilvens.

Turpināt lasīt