Pulsometri

MySport veikalā ir plašs pulsometru piedāvājums, sākot no vienkāršākajiem, beidzot ar augstvērtīgākajiem un funkcijām bagātākajiem. MySport veikala pārdevēji palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko pulsometru un spēs padalīties ar personisko pieredzi tā lietošanā. Mūsu speciālisti sniegs Jums konsultāciju kāpēc sirds frekvences mērīšana ir nepieciešama slodzes laikā. Gaidīsim jūs mūsu veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73. 

Turpināt lasīt
Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 54

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
 1. Polar Soft Strap | Pulsa jostiņa

  €18,95
   
 2. Polar M200 Wristband | Pulsometra siksniņas

  €24,95
   
  Krāsa
  • Balta
  • Melna
  • Yellow
 3. Polar Pro Strap | Chest strap

  €34,95
   
Lapa:

Items 1-24 of 54

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Izvēlies sev piemērotāko pulsometru.

Izvēloties pulsometru vajadzētu saprast kādus mērījumus jūs vēlētos redzēt, konsultējoties ar pārdevēju noteikti būs vieglāk rast atbildi uz šo jautājumu. Vienkāršākie un attiecīgi arī lētākie pulsometri  ir aprīkoti ar 3 pamata funkcijām- pulsa mērīšana, hronometrs, pulkstenis.

Populārākās nepieciešamās funkcijas ir: treniņu dienasgrāmatas atmiņa, vidējā un maksimālā pulsa rādījums aizvadītā treniņa laikā, veiktās distances rādījums (treniņiem ārpus telpām),treniņa mērķa zonu iestatīšana. Šīs pieminētās funkcijas ir tikai dažas no visām tām, kuras ir pieejamas augstvērtīgākajās no MySport veikalā pieejamajām pulsa mērīšanas ierīcēm.  Ja ierīce ir ar vairāk funkcijām tas nenozīmē, ka tas kļūst sarežģīts. Šīs funkcijas izprotot un analizējot jūs varat savu fizisko slodzi veikt pareizi un virzīties uz savu nosprausto mērķi nekaitējot savai veselībai. Bieži vien pašsajūta treniņu laikā ir mānīga, mēs jūtamies labi, bet pulss mums rāda ko citu. Neizgulēšanās, ilgstošs stress, fiziska pārslodze un daudzi citi mūsu ikdienas faktori ietekmē pulsa rādījumu, tāpēc ir ieteicams šo ierīci izmantot lai sportojot jūs sev uzlabotu veselību, nevis to bojātu. Šo der atcerēties- lielākā daļa cilvēku kuri sporto, to dara ar pārmērīgi lielu pulsu, ja vien viņu mērķis ir, būt veseliem!

Pulss visiem cilvēkiem nav vienāds, tas ir atkarīgs no sirds lieluma, vecuma, svara, vispārējā veselības stāvokļa. Populārākie pulsa mērīšanas veidi ir nolasot pulsu no krūškurvja ( pulsometriem kuri aprīkoti ar krūšu jostu) un nolasot pulsu no apakšdelma pie delnas locītavas ( pulsometriem kuri aprīkoti ar speciālu nolasīšanas sensoru ierīces korpusā).

Turpināt lasīt