Pumpji

Velos pumpis ir paredzēts riepu pumpēšanai. Mūsu piedāvājumā mini rokas pumpji, CO2 pumpji un grīdas pumpji. Velo pumpis noderēs ikvienam, kas ikdienā brauc ar velo

Rokas velo pumpji Grīdas velo pumpji CO2 velo pumpji
Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 34

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
  1. Syncros Boundary 1.5HV Mini-Pump, Matt Black

    €29,95
Lapa:

Items 1-24 of 34

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Pumpis ir ļoti noderīgs katram riteņbraucējam. Bez pumpja tu nekur tālu netiksi. Mini pumpi var ērti paņemt līdzi dodoties treniņā, bet labs grīdas pumpis noderēs lietošanai mājas apstākļos. Katrā ziņā abi kalpo vienam mēŗkim: pumpēt velosipēda riepas. Ar grīdas pumpi uzpumpēt riepas būs vieglāk un ātrāk, savukārt mini pumpis jūs paglābs brīdī, kad esat treniņā un gribt to turpināt līdz atkal nokļūstat mājās, lai kārtīgi piepumpētu riepas ar grīdas pumpi. Ideālā gadījumā riteņbraucējam ir jābūt abu veidu pumpjiem.  Te būs īss ceļvedis kā labāk izprast pumpja lietošanu.

Grīdas pumpis pret mini pumpi. Kāpēc jums nepieciešami abi

Grīdas pumpis: Pateicoties lielākam izmēram ar grīdas pumpi riepas varēsi uzpumpēt ātrāk un ar mazāku piepūli nekā ar rokas mini pumpi. Turiet kāju uz stingrās pamatnes un ar abām rokām piepumpējiet riepas. Katram grīdas pumpim ar gara gumijas caurulīte ar galvu galā , lai varat piekļūt pie ventīļa pat grūti sasniedzamās vietās. Grīdas pumpjiem ir arī manometrs ar kuru varat kontrolēt iepumpeto spiedienu.

Grīdas pumpji

Mini pumpis: Tas ir neliela izmēra, lai to varētu paņemt līdzi brauciena laikā. To var ielikt kabatā, somā vai piestiprināt pie rāmja. Par cik mini pumpis ir neliels, piepumpēt riepas ar to ir grūtāk un tas prasa vairāk laika. Lielākā daļa mini pumpju tiek pietiprināti pa taisno pie kameras ventīļa, bet dažiem ir arī nelielas šļūtenes kā grīdas pumpjiem, kas ļauj izvēlēties ērtāku pumpēšanas pozu. Rokas pumpjiem visbiežāk nav spiediena mērītāju tāpēc spiediens jānosaka pēc izjūtām. Ar divvirzienu rokas pumpi riepas var piepumpēt krietni ātrāk, jo tas pumpē arī tad, kad velkat to uz āru.

Mini rokas pumpji

CO2 pumpji un baloniņi: Ar šāda veida pumpi jūs variet uzpumpēt riepas bez pumpēšanas. Atliek tikai pietiprināt pumpi pie atvērta ventīļa un atgriet to vaļā. Tiklīdz tas izdarīts riepa tiks ātri uzpumpēta. Par cik CO2 baloniņi ir vienreiz lietojami, tad tos parasti izmanto sacensību laikā, kad ir ļoti svarīgi ātri uzpumpēt riepas. Visbiežāk ar vienu baloniņu pietiek vienas tukšas riepas uzpumpēšanai.

CO2 pumpji

Mūsu veikalā pieejams plašs dažādu velo pumpju klāsts. Izvēlies sev piemērotāko velosipēda pirkšanas brīdī vai jebkurā citā sev ērtā brīdī.

Turpināt lasīt