Rezerves daļas

Mūsu plašajā velo rezerves daļu piedāvājumā, no Pasaules populārākajiem un kvalitatītvākajiem zīmoliem, atradīsi nepieciešamās rezerves daļas savam velosipēdam. Riepas, kameras, bremzes, ātrumu pārslēdzēji, sēdekļi, stūres un citas rezerves daļas Tavam velosipēdam.

Velo riepas un kameras Rati, rumbas, aploces Bremzes
Kasetes un brīvrumbas Ķēdes un posmi Pārslēdzēji un daļas
Pedāļi Klaņi un zobrati Monobloki
Velo sēdekļi, stutes, savilcēji Stūres un iznesumi Gultņi, troses, bļodiņas un citi velo piederumi
Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 482

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-24 of 482

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Ērti izvēlēties

Iegādāties rezerves daļas bieži vien ir sarežģīts uzdevums, jo izvēle ir ļoti plaša un detaļas ir ļoti līdzīgas, bet tomēr atšķirīgas. Mūsu lietotājam draudzīgajā mājas lapā vari ērti atlasīt savam velosipēdam atbilstošākās rezerves daļas, izmantojot pārdomātās kategorijas un filtrus. Piemēram, Jūs varat atlasīt Schwalbe riepas 29” ratiem vai arī Shimano 10 ātrumu kasetes. Redzamās rezerves daļas Jūs varat iegādāties mūsu veikalos Rīgā vai arī pasūtīt pa tiešo no mūsu mājas lapas. Piegāde parasti aizņem tikai 1-3 darba dienas, kas nozīmē, ka jau pēc dažām dienām varēsi aprīkot velosipēdu ar jaunajām detaļām.

Piedāvājumā rezerves daļas no atzītiem zīmoliem

Mūsu sortimentā rezerves daļas ir pieejamas no tādiem zīmoliem kā: Shimano, Sram, Schwalbe, Continental, Mavic, BBB un citiem.

Shimano SLX

Sortimentā: Riepas, kameras, bremzes, pārslēdzēji, rati, stūres, sēdekļi, kasetes, ķēdes, klaņi, zobrati, monobloki, pedāļi un citas rezerves daļas/

Izvēlies MySport veikalu

Mūsu veikalos Rīgā visas redzamās rezerves daļas ir pieejamas uz vietas, kā arī jebkuras detaļu maiņu ir iespējams veikt mūsu velosipēdu servisā. Ja nedzīvo Rīgā, tad droši pasūti vēlamo preci mūsu mājas lapā un mēs to ātri nogādāsim uz norādīto adresi.

Turpināt lasīt