Somas

Mūsu veikalos piedāvājam plašu klāstu ar sporta somām bērniem,sievietēm un vīriešiem. Sporta somas būs piemērotas dažādām aktivitātēm, skriešanai, slēpošanai,riteņbraukšanai, kā arī ikdienai, lai paņemtu līdzi visu nepieciešamo treniņiem vai dodoties ceļojumā. Pie mums atradīsiet somas sporta inventāra uzglabāšanai vai tā pārvadāšanai, kā arī ceļojuma koferus. Piedāvājam sporta somas no uzticamiem zīmoliem, Salomon, Asics, adidas, KV+, Swix, Fisher, Nike un Bjorn Daehlie

Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 249

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
 1. Krāsa
  • Rozā
  • Violeta
  • Teal Blue
  • Sarkana
  • Rozā
  • Violeta
  • Teal Blue
  • Sarkana
Lapa:

Items 1-24 of 249

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Sporta somām ir ļoti plašs piedāvājums.
Ja līdzi vajag tikai nedaudz, var izvēlēties mazākās jostas somas ar nelielu kabatiņu atslēgām un kādam sīkumam. Jostas somām izmēri pieejami katra vajadzībām, kabatas ir dažādu lielumu, skrienot līdzi varēs paņemt arī jaunākās paaudzes viedtālruni. Nedrīkst aizmirst arī par šķidruma uzņemšanu, vairākām jostas somām ir pievienotas kabatas ar ūdens pudelītēm, arī tās ir dažādos tilpumos, kā arī dažiem modeļiem ir atsevišķas cilpas enerģijas želeju ievietošanai.
Garākiem skrējieniem vai pārgājieniem iesakām skriešanas mugursomas, ar un bez dzeršanas sistēmām. Tām ir dažādi tilpumi, sākot ar pavisam maziem, priekš dzeršanas sistēmas, līdz pat pārdesmit litru ietilpībai. Skriešanas sporta somas ir izstrādātas īpaši vieglas un ērtas.
Slēpošanai noteikti noderēs jostas soma - termos, lai saglabātu savu dzērienu siltu, tām ir ari neliela kabata nepieciešamākajām lietām. Var izmantot arī īpaši vieglas mugursomas. Iesakām arī zābaku somas, slēpju somas un nūju somas, lai pārvadātu vai uzglabātu savu inventāru.
Ceļojumiem piedāvājam sporta somu - koferi, tam ir ritentiņi un izvelkams rokturis ērtākai pārvadāšanai.
Dodoties uz treniņiem noteikti noderēs klasiskas formas sporta somas, tās ir dažādos izmēros, sporta somām ir rokturi un pleca lence, vairākiem modeļiem atsevišķa kabata vai maisiņš priekš sporta apaviem. Ikdienas steigai noderēs arī pleca somas, kurās ir speciāla kabata portatīvajam datoram un stiprinājumi jogas paklājiņam. Sporta somas ir dažādās krāsās, gan neitrālas, gan aktuālajos sezonas toņos, lai papildinātu savu tēlu un izceltu individualitāti.
Sporta apaviem ir pieejami dažādi sporta maisiņi, krāsaini un neitrāli. Tos piedāvā Asics,Nike un adidas.
Piedāvājam sporta somas arī bērniem, pašiem mazākajiem mazas un ērtas mugursomas, ar polsterētām lencēm, rāvējslēdzēju un interesantās krāsās. Katram vecumam atradīsiet atbilstoša izmēra somu dodoties uz bērnudārzu, skolu vai uzsākot savas sportiskās gaitas. 
Atrodiet sev piemērotāko sporta somu mūsu veikalā Rīgā, Dārzciema ielā 60.
Turpināt lasīt