Bērnu velosipēdi

Laipni lūgti MySport veikalā! Pie mums Jūs noteikti atradīsiet piemērotāko velosipēdu savai atvasei!

Bērnu velosipēdi pie mums pieejami ļoti plašā piedāvājumā. Labākie Vācijas zīmoli (Ghost un Stevens), bērnu velosipēdi no slovāku zīmola CTM un balansa velosipēdi no Strider un Milly Mally. Palīdzēsim izvēlēties Jūsu bērnam piemērotāko velosipēdu, lai braukšana ar velo būtu patīkama, ērta, droša un sagādātu pēc iespējas lielāku baudu. Gaidīsim Jūs mūsu veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Lapa:

Items 1-12 of 106

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-12 of 106

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Bērnu velosipēdi pie mums ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem, kuriem piedāvājam balansa velosipēdus, gan arī lielākiem bērniem, kuriem atkarībā no auguma piedāvājumā ir 12”, 16”, 20”, 24” un 26” velosipēdi.

Stevens un Ghost bērnu velosipēdi ir ļoti viegli, ar alumīnija rāmi un bērniem piemērotu aprīkojumu. 12” un 16” bērnu velosipēdi ir aprīkoti ar palīgritentiņiem un kājas bremzi. 20” un 24” bērnu velosipēdi pie mums ļoti iecienīti to labā aprīkojuma, mazā svara un atbilstošas cenas dēļ.

Piedāvājam arī 26” bērnu velosipēdus jauniešiem, kuri jau ir izauguši no 24” bērnu velosipēdiem. Šāda veida velosipēdi pie mums ir pieejami gan bez, gan ar disku bremzēm.

Visus mūsu piedāvātos velosipēdus varat apskatīt un izmēģināt pie mums veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Pie mums iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem ir 5 gadu garantija rāmim un 2 gadu garantija aprīkojuma, kā arī divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Ja izvēlēsies velosipēdu MySport veikalā – zini, ka iegādātajam velosipēdam ir laba cenas un kvalitātes attiecība un pilna garantija.