Bērnu velosipēdi

Laipni lūgti MySport veikalā! Pie mums Jūs noteikti atradīsiet piemērotāko velosipēdu savai atvasei!

Bērnu velosipēdi pie mums pieejami ļoti plašā piedāvājumā. Labākie Vācijas zīmoli (Ghost un Stevens), bērnu velosipēdi no slovāku zīmola CTM un balansa velosipēdi no Strider un Milly Mally. Palīdzēsim izvēlēties Jūsu bērnam piemērotāko velosipēdu, lai braukšana ar velo būtu patīkama, ērta, droša un sagādātu pēc iespējas lielāku baudu. Gaidīsim Jūs mūsu veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Turpināt lasīt
Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 47

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-24 of 47

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Bērnu velosipēdi pie mums ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem, kuriem piedāvājam balansa velosipēdus, gan arī lielākiem bērniem, kuriem atkarībā no auguma piedāvājumā ir 12”, 16”, 20”, 24” un 26” velosipēdi.

Stevens un Ghost bērnu velosipēdi ir ļoti viegli, ar alumīnija rāmi un bērniem piemērotu aprīkojumu. 12” un 16” bērnu velosipēdi ir aprīkoti ar palīgritentiņiem un kājas bremzi. 20” un 24” bērnu velosipēdi pie mums ļoti iecienīti to labā aprīkojuma, mazā svara un atbilstošās cenas dēļ.

Bērnu velosipēdi

16" bērnu velosipēdi ir piemēroti bērniem vecumā no 3-5 gadiem. 16" velosipēds bērnam parasti ir pirmais velosipēds ar pedāļiem. Šie bērnu velosipēdi nāk aprīkoti ar papildus atbalsta ritentiņiem. Ja bērns iepriekš ir braucis ar līdzsvara velosipēdu, tad iemācīties braukt ar divriteni būs daudz vieglāk.

20" bērnu velosipēdi paredzēti bērniem vecumā no 5-8 gadiem. Šāda izmēra velosipēdi jau pieejami arī ar ātrumiem un amortizatoru. Mūsu piedāvājumā Ghost, Stevens, CTM un Dema 20" bērnu velosipēdi.

24" bērnu velosipēdi derēs bērniem vecumā no 8-11 gadiem. Mūsu sortimentā dažādi 24" bērnu velosipēdi: ar alumīnija vai metāla rāmi, ar amortizatoru vai cieto dakšu, ar vairāk vai mazāk ātrumiem, zēniem un meitenēm.

Piedāvājam arī 26” un 27,5 bērnu velosipēdus jauniešiem, kuri jau ir izauguši no 24” bērnu velosipēdiem. Šie velosipēdi būs piemēroti bērniem, kas vecāki par 11 gadiem. Šiem velosipēdiem ir pieejami dažādi rāmja izmēra, tāpēc varēsim atrast piemērotāko Jūsu jaunietim. Jauniešu velosipēdi ir tikpat labi aprīkoti kā pieaugušo, bet tie ir kompaktāki, lai velosipēd vieglāk vadītos. Šāda veida velosipēdi pie mums ir pieejami gan bez, gan ar disku bremzēm.

Visus mūsu piedāvātos velosipēdus varat apskatīt un izmēģināt pie mums veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Pie mums iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem ir 5 gadu garantija rāmim un 2 gadu garantija aprīkojuma, kā arī divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Ja izvēlēsies velosipēdu MySport veikalā – zini, ka iegādātajam velosipēdam ir laba cenas un kvalitātes attiecība un pilna garantija.

Gaidīsim Jūs mūsu veikalos! Mūsu zinošie speciālisti vienmēr palīdzēs izvēlēties piemērotāku velosipēdu Jūsu atvasei!

Turpināt lasīt