Bērnu velosipēdi

Lapa:

Items 1-12 of 40

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-12 of 40

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

MySport veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Vīlipa ielā 12 ir pieejams ļoti plašs velosipēdu klāsts no diviem labākajiem Vācijas zīmoliem (Ghost un Stevens) kā arī Slovākijas zīmola CTM.

Lepojamies ar to, ka Ghost un Stevens velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība. Pie mums ir pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu jeb MTB, pilsētas, šosejas, tūrisma un cross tipa velosipēdi. 

Bērnu velosipēdi mūsu veikalā ir pieejami īpaši plašā klāstā. Piedāvājam Ghost, Stevens, Dema, CTM un Strider bērnu velosipēdus.

Bērnu velosipēdi pie mums ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem, kuriem piedāvājam balansa velosipēdus, gan arī lielākiem bērniem, kuriem atkarībā no auguma piedāvājumā ir 12”, 16”, 20”, 24” un 26” velosipēdi.

Stevens un Ghost bērnu velosipēdi ir ļoti viegli, ar alumīnija rāmi un bērniem piemērotu aprīkojumu. 12” un 16” bērnu velosipēdi ir aprīkoti ar palīgritentiņiem un kājas bremzi. 20” un 24” bērnu velosipēdi pie mums ļoti iecienīti to labā aprīkojuma, mazā svara un atbilstošas cenas dēļ.

Piedāvājam arī 26” bērnu velosipēdus jauniešiem, kuri jau ir izauguši no 24” bērnu velosipēdiem. Šāda veida velosipēdi pie mums ir pieejami gan bez, gan ar disku bremzēm.

Visus mūsu piedāvātos velosipēdus varat apskatīt un izmēģināt pie mums veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Vīlipa ielā 12.

Pie mums iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem ir 5 gadu garantija rāmim un 2 gadu garantija aprīkojuma, kā arī divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Ja izvēlēsies velosipēdu MySport veikalā – zini, ka iegādātajam velosipēdam ir laba cenas un kvalitātes attiecība un pilna garantija.