Velosipēdi

MySport ir velo veikals, kurā ir plašs velosipēdu piedāvājums bērniem un pieaugušajiem. Pie mums pieejams plašs labāko Vācijas zīmolu (Ghost un Stevens) piedāvājums, slovāku zīmoli CTM un Dema un dažādi stilīgi pilsētas velosipēdi dāmām un kungiem. Palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko velosipēdu, lai braukšana ar velo Jums sniegtu gaidīto gandarījuma sajūtu. Gaidīsim Jūs mūsu veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ziepniekkalna ielā 73.

Lapa:

Items 1-24 of 222

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-24 of 222

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Ghost un Stevens velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība. Pie mums ir pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu jeb MTB, sieviešu, pilsētas, šosejas, tūrisma un cross tipa velosipēdi.

Bērnu velosipēdi pie mums ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem, kuriem piedāvājam balansa velosipēdus, gan arī lielākiem bērniem, kuriem atkarībā no auguma piedāvājumā ir 12”, 16”, 20”, 24” un 26” velosipēdi.

Pilsētas velosipēdi pie mums ir pieejami gan aktīvākiem braucējiem, gan tiem kas vēlas izbaudīt maksimālu komfortu. Piedāvājumā velosipēdi, gan ar pilnu aprīkojumu (dubļu sargi, bagāžnieks, atbalsta kāja u.c.), gan bez papildus aprīkojuma.

Kalnu velosipēdi mūsu veikalā ir pieejami īpaši plašā klāstā. Šie ir visuniversālākie velosipēdi ar kuriem var pārvietoties visur. Piedāvājam gan 26”, gan 27,5”, gan 29” velosipēdus, kuri šobrīd ir ņēmuši virsroku pār pārējiem.

Šosejas velosipēdi veikalā uz vietas pieejami mazākā klāstā. Šos velosipēdus pamatā piedāvājam pasūtīt kā „Custom bikes”, kur klients pats var izvēlēties kādu aprīkojumu konkrētajam velosipēdam vēlas.

Tūrisma velosipēdi ir īpaši piemēroti garākiem pārbraucieniem vairāku dienu garumā. Šie velosipēdi ir ļoti ērti, kā arī ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai varētu dotos garākos pārbraucienos. 

Cross tipa velosipēdi ir ļoti universāli, jo tos var izmantot braukšanai gan pa pilsētu, gan pie citiem meža un zemas ceļiem. Aprīkoti arī ar amortizatoru, kas mazina vibrācijas.

Sieviešu velosipēdi pie mums ir pieejami no visām iepriekšminētajām kategorijām. Sieviešu velosipēdiem ir īpaši sievietēm atbilstoša rāmja ģeometrija, lai braukšana būtu maksimāli komfortabla.

Visi šie velosipēdi pie mums ir pieejami uz vietas un ar visiem ir iespējams veikt izmēģinājuma brauciena.
Pie mums iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem ir 5 gadu garantija rāmim un 2 gadu garantija aprīkojuma, kā arī divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Ja izvēlēsies velosipēdu MySport veikalā – zini, ka iegādātajam velosipēdam ir laba cenas un kvalitātes attiecība un pilna garantija.