Velosipēdi

Velosipēdi visai ģimenei MySport veikalos pieejami plašā izvēlē. Pie mums pieejami labāko Vācijas zīmolu velosipēdi (Ghost un Stevens), Slovākijas zīmoli CTM un Dema un dažādi stilīgi pilsētas velosipēdi dāmām un kungiem. Palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko velosipēdu, lai braukšana ar velo Jums sniegtu gaidīto gandarījuma sajūtu.

Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 145

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-24 of 145

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Ghost un Stevens velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība.
Mūsu MySport veikalos pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu velosipēdi jeb MTB velosipēdi, sieviešu velosipēdi, pilsētas velosipēdi, šosejas velosipēdi, tūrisma velosipēdi un kross tipa velosipēdi.

Bērnu velosipēdi mūsu veikalos ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem līdz skolniekiem un pusaudžiem. 1,5-3 gadus veciem bērniem piedāvājam balansa velosipēdus Lielākiem bērniem, atkarībā no auguma piedāvājumā 12”, 16”, 20”, 24” bērnu velosipēdi. Pusaudžiem 26” un 27,5" pusaudžu velosipēdi.

Komfortabli un stilīgi pilsētas velosipēdi sievietēm un vīriešiem, kas vēlas izbaudīt komfortablu braukšanu. Piedāvājumā velosipēdi ar pilnu aprīkojumu (dubļu sargiem, bagāžnieku, atbalsta kāju, groziņu u.c.) un bez papildus aprīkojuma.

Kalnu velosipēdi jeb mtb velosipēdi mūsu veikalos ir pieejami īpaši plašā klāstā. Šie ir visuniversālākie velosipēdi, ar kuriem var pārvietoties visur. Piedāvājumā 26”, 27,5”un 29” kalnu velosipēdi, kuri šobrīd ir ņēmuši virsroku pār pārējiem. MTB velosipēdi sortimentā ar alumīnija un karbona rāmi, ar Shimano un Sram aprīkojumu.

Šosejas velosipēdi no Ghost un Stevens ar alumīnija un karbona rāmi. Pieejami arī „Custom bikes” šosejas velosipēdi, kur klients pats var izvēlēties kādu aprīkojumu konkrētajam velosipēdam vēlas.

Tūrisma velosipēdi īpaši piemēroti garākiem pārbraucieniem vairāku dienu garumā. Šie velosipēdi ir ļoti ērti, tie ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai varētu dotos garākos pārbraucienos.

Kross velosipēdi ir ļoti universāli, jo tos var izmantot braukšanai gan pa pilsētu, gan pie citiem meža un zemas ceļiem. Aprīkoti arī ar amortizatoru, kas mazina vibrācijas.

Sieviešu velosipēdi mūsu veikalos Rīgā ir pieejami no visām iepriekšminētajām kategorijām. Sieviešu velosipēdi ir ar sievietēm atbilstošu rāmja ģeometriju, lai braukšana būtu maksimāli komfortabla. Mūsu velo veikalos dažādi dāmu velosipēdi ar komfortablu uzsēdi, gaumīgu dizainu, groziņu un svārku sargiem.

Visi velosipēdi mūsu veikalos pieejami uz vietas un ar visiem ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienu.
Nodrošinām, mūsu veikalos iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem, 5 gadu garantiju rāmim (pārējiem velosipēdiem 2 gadu garantija) un 2 gadu garantiju aprīkojumam un divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Turpināt lasīt