Velosipēdi

Velosipēdi ir dažādi. Mūsdienās velosipēds vairs nav vienkārši velosipēds. Lai jaunais velosipēds tā īpašnieku padarītu laimīgu, ir jāizvēlais atbilstošs modelis, atbilstošam pielietojumam. Vai tu vēlies braukt pa meža takām un kalniem? Vai meklē ātru un sportisku velosipēdu gariem braucieniem pa šoseju? Vai vēlies atrast uzticamu velosipēdu ikdienas vajadzībām braucot pa pilsētu? Vai arī meklē velosipēdu uz kura varēs uzlikt bagāžu un doties tūrisma braucienā? Vai arī šis divriteni nav paredzēts tev, bet gan tavai atvasei? Godīga atbilde uz plānoto pielietojumu ir pirmais solis, lai izvēlētos sev piemērotāko velosipēdu. Izmantojiet viegli pārskatāmās kategorijas un filtrus, lai noskatītu sev piemērotāko velosipēdu un apmeklējiet mūsu velo veikalu Rīgā un Valmierā.

Bērnu un pusaudžu velosipēdi Kalnu velosipēdi braukšanai pa mežu Pilsētas velosipēdi ikdienas braukšanai
Kross tipa velosipēdi Tūrisma velosipēdi Sieviešu velosipēdi
Līdzsvara velosipēdi Šosejas un Gravel velosipēdi Elektro velosipēdi

Velosipēdu izpārdošana

 

Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 205

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
  1. Dema Modet Ecco 26'' Lady Bike, Black/Violet

    Special Price €259,00 Regular Price €329,00
    Ietaupi 21%
  2. Dema Modet Ecco 26'' Bike, Black/Blue

    Special Price €259,00 Regular Price €329,00
    Ietaupi 21%
Lapa:

Items 1-24 of 205

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Velosipēdu veikals

Mūsu MySport veikalā pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu velosipēdi jeb MTB velosipēdi, sieviešu velosipēdi, pilsētas velosipēdi, šosejas velosipēdi, tūrisma velosipēdi un kross tipa velosipēdi.

Scott, Cube, Ghost, Trek, CTM un Beany velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība.

Bērnu velosipēdi mūsu veikalos ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem līdz skolniekiem un pusaudžiem. 1,5-3 gadus veciem bērniem piedāvājam balansa velosipēdus Lielākiem bērniem, atkarībā no auguma piedāvājumā 12”, 16”, 20”, 24” bērnu velosipēdi. Pusaudžiem 26” un 27,5" pusaudžu velosipēdi.

Komfortabli un stilīgi pilsētas velosipēdi sievietēm un vīriešiem, kas vēlas izbaudīt komfortablu braukšanu. Piedāvājumā velosipēdi ar pilnu aprīkojumu (dubļu sargiem, bagāžnieku, atbalsta kāju, groziņu u.c.) un bez papildus aprīkojuma.

Kalnu velosipēdi jeb mtb velosipēdi mūsu veikalos ir pieejami īpaši plašā klāstā. Šie ir visuniversālākie velosipēdi, ar kuriem var pārvietoties visur. Piedāvājumā 26”, 27,5”un 29” kalnu velosipēdi, kuri šobrīd ir ņēmuši virsroku pār pārējiem. MTB velosipēdi sortimentā ar alumīnija un karbona rāmi, ar Shimano un Sram aprīkojumu.

Šosejas velosipēdi no Ghost un Scott ar alumīnija un karbona rāmi. Pieejami arī „Custom bikes” šosejas velosipēdi, kur klients pats var izvēlēties kādu aprīkojumu konkrētajam velosipēdam vēlas.

Tūrisma velosipēdi īpaši piemēroti garākiem pārbraucieniem vairāku dienu garumā. Šie velosipēdi ir ļoti ērti, tie ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai varētu dotos garākos pārbraucienos.

Kross velosipēdi ir ļoti universāli, jo tos var izmantot braukšanai gan pa pilsētu, gan pie citiem meža un zemas ceļiem. Aprīkoti arī ar amortizatoru, kas mazina vibrācijas.

Sieviešu velosipēdi mūsu veikalos Rīgā ir pieejami no visām iepriekšminētajām kategorijām. Sieviešu velosipēdi ir ar sievietēm atbilstošu rāmja ģeometriju, lai braukšana būtu maksimāli komfortabla. Mūsu velo veikalos dažādi dāmu velosipēdi ar komfortablu uzsēdi, gaumīgu dizainu, groziņu un svārku sargiem.

Visi velosipēdi mūsu veikalos pieejami uz vietas un ar visiem ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienu.
Nodrošinām, mūsu veikalos iegādātajiem Ghost velosipēdiem, 5 gadu garantiju rāmim (pārējiem velosipēdiem 2 gadu garantija) un 2 gadu garantiju aprīkojumam.

Turpināt lasīt