Tomes MTB Maratons

MySport Tomes MTB Maratons

Tomes MTB Maratons 28.06.2020

Esam priecīgi paziņot, ka MySport Tomes MTB Maratons šogad notiks 28. jūnijā. Ne tik plaši kā ierasts, tikai vienā distancē, bet tomēr notiks!

  • Šoreiz sacensības būs tikai vienā, maratona 50 km distancē. *
  • Dalībnieku limits - 300 dalībnieki.
  • !!! Par cik šobrīd joprojām ir pulcēšanās ierobežojumi, aicinām uz sacensībām ierasties bez ģimenēm un līdzjutējiem
  • Reģistrācija būs atvērta no 11.06.-26.06.2020

Sacensību starta vieta, kā ierasts būs Tomē, Ķeguma novadā.

Sacensību maršrutā pamatā ir iekļauti meža ceļi, stigas un takas ar nelieliem pārbraucieniem pa grants ceļiem, kur var atvilkt elpu.

Sacensību maršrutā ir iekļauti tikai daži lielāki kāpumi pamatā iekļaujot lēzenākus kāpumus lai iesildīšanās sacensību sezonai nebūtu pārāk grūta.

Bērnu sacensību trase izveidota sacensību centra apkārtnē, jaunākajiem dalībniekiem veicamā distance būs apkārt stadionam, bet jau vecākiem dalībniekiem būs jāveic speciāli izveidota trase ar nelieliem tehniskiem elementiem. Bērnu distances būs jāveic pa grants un meža taku segumu. Distanču garums katram vecumam atbilstošs un pievarams.

Sacensību starta vieta, tāpat kā iepriekšējos gados būs stadionā Tomes centrā, autoceļu P85 Rīgas HES- Ķeguma HES un V4 Tome- Baldone krustojumā.

* Iemesls kāpēc tikai vienai distance. Bērnu un pusaudžu sacensību nebūs, jo uz sacensībām kopā ar bērniem parasti ierodas visa ģimene, mums jānodrošina, ka nenotiek pārāk liela pulcēšanās. Pieaugušajiem būs tikai viena distance, lai veicinātu lielāku konkurenci vienas distances ietvaros.

Tome 1Tome 2Tome 3


Distances:

  • MTB Maratons - 50 km.

Sacensību distanču starta laiki

  • 12:00 MTB maratons

Dalībnieki tiks vērtēti un apbalvoti 8 dažādās vecuma grupās, par balvu fondu rūpējas veikals MySport.

Novēlam visiem veiksmīgu jauno MTB sezonu!

Tiekamies Tomē!

Tome 4