Tomes MTB Maratons

MySport Tomes MTB Maratons

Tomes MTB Maratons 12.04.2020

! Svarīga informācija. Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju līdz 14. aprīlim, maratons tiek pārcelts uz nenoteiktu laiku. Tuvākās ndēļas laikā informēsim par precīzu datumu.

Šogad, jau 8. gadu pēc kārtas MTB maratonu sezona tiks atklāta ar MySport Tomes MTB Maratonu, kas 12. aprīlī tradicionāli notiks Tomē, Ķeguma novadā.

Sacensību maršrutā pamatā ir iekļauti meža ceļi, stigas un takas ar nelieliem pārbraucieniem pa grants ceļiem, kur var atvilkt elpu.

Ņemot vērā, ka šīs ir sezonas pirmās MTB sacensības maršrutā ir iekļauti tikai daži lielāki kāpumi pamatā iekļaujot lēzenākus kāpumus lai iesildīšanās sacensību sezonai nebūtu pārāk grūta.

Bērnu sacensību trase izveidota sacensību centra apkārtnē, jaunākajiem dalībniekiem veicamā distance būs apkārt stadionam, bet jau vecākiem dalībniekiem būs jāveic speciāli izveidota trase ar nelieliem tehniskiem elementiem. Bērnu distances būs jāveic pa grants un meža taku segumu. Distanču garums katram vecumam atbilstošs un pievarams.

Sacensību starta vieta, tāpat kā iepriekšējos gados būs stadionā Tomes centrā, autoceļu P85 Rīgas HES- Ķeguma HES un V4 Tome- Baldone krustojumā.


Tome 1Tome 2Tome 3


Distances:

  • MTB Maratons - 50 km.
  • MTB Pusmaratons - 25 km
  • Bērnu sacensības

Sacensību distanču starta laiki:

  • 11:30 Bērnu sacensības
  • 12:00 MTB maratons
  • 13:20 MTB pusmaratons

Dalībnieki tiks vērtēti un apbalvoti 24 dažādās vecuma grupās, par balvu fondu rūpējas veikals MySport.

Novēlam visiem veiksmīgu jauno MTB sezonu!

Tiekamies Tomē!

Tome 4