Par mums

MySport ir sportiski aktīvu domubiedru veidots uzņēmums – specializēts sporta veikals, kurā pieejams viss nepieciešamais riteņbraukšanai, skriešanai un distanču slēpošanai. Neatkarīgi no tā vai esi elites sportists, amatieris vai iesācējs - mums ir nepieciešamais ekipējums un aksesuāri priekš visiem.

Par mums

 

Sports ir mūsu kaislība!

Mūsu veikalu speciālisti ir kaislīgi aktīvās atpūtas piekrītēji: brauc ar velosipēdu, skrien, slēpo, spēlē futbolu un basketbolu, iet pārgājienos un nodarbojas ar citām aktivitātēm.

MySport veikala komandā ir vairāki speciālisti ar vairāk kā 10 gadu pieredzi velo, skriešanas un slēpošanas preču pārdošanā un ar vēl lielāku praktisko pieredzi šajos sporta veidos.

Mūsu speciālisti tiek regulāri apmācīti par jaunākajiem produktiem un ir lietas kursā par jaunākajām tendencēm.

Uztici savu izvēli mums!

 

Iepazīsties ar mūsu komandu.

Lauris Purniņš Gatis Svētiņš Jānis Saukums

Liena Ločmele-Purniņa

Lauris Purniņš Gatis Svētiņš Jānis Saukums Liena Ločmele-Purniņa

Sandis Ķemers

Dace Amoliņa

Kaspars Vaisūns

Rolands Ģērmanis

Sandis Ķemers
Dace Balode
Kaspars Vaisūns Rolands Ģērmanis

 

Mārtiņš Behmanis

Nauris Brazauskis

Arvis Krūskops

  Mārtiņš Behmanis Nauris Brazauskis Arvis Krūskops 
Elīna Lukjanoviča Jānis Gailis Artūrs Rukkalns Mikus
Elīna Lukjanoviča Jānis Gailis Artūrs Rukkalns Mikus Brencāns

 

Lielisks veikals ar plašu izvēli

Mūsu veikals MySport atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 60.

MySport veikals Dārzciema ielāVeikalā ir plašs piedāvājums no populārākajiem zīmoliem. Mūsu 550m²  plašajā veikalā ir viss nepieciešamas riteņbrauksanai, skriešanai un slēpošanai, kungiem, dāmām un bērniem. Īpaši plašā piedāvājumā ir dažāda veida velosipēdi, skriešanas apavi un sporta apavi, distanču slēpes un kalnu slēpes. Ar visiem velosipēdiem ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienu, lai atrastu sev piemērotāko modeli un izmēru. Veicam arī pēdas testu, lai piemeklētu Jūsu pēdas tipam atbilstošākos skriešanas apavus.

Ieskats veikalā Rīgā, Dārzciema ielā 60


 

Kvalitatīvi produkti no top zīmoliem

Mūsu veikalos atradīsiet plašu piedāvājumu riteņbraukšanai, skriešana, distanču slēpošanai un aktīvam dzīvesveidam no labākajiem zīmoliem. Velosipēdi, sporta apavi, sporta apģērbs, distanču slēpes, bērnu velosipēdi u.c.

Riteņbraukšanai: Scott un Ghost velosipēdi, Shimano rezerves daļas, Sram rezerves daļas, Continental riepas, Sportful velo apģērbs, Kask ķiveres, BBB velo aksesuāri un daudzi citi.

Skriešanai: Hoka, On, Asics, Brooks, Nike, adidas, Salomon skriešanas apavi un apģērbi. Odlo un Gore apģērbs.

Distanču slēpošanai: Fischer slēpes un zābaki, Rossignol slēpes un zābaki, Alpina slēpju zābaki, KV+ nūjas, Swix nūjas un slēpju smēres, Sportful, Odlo, Bjorn Daehlie un Silvini slēpošanas apģērbs un citi.

Bērniem: Sporta apavi no adidas, Nike un Asics. Rudens un ziemas apavi no Viking, Salomon, Palladium, adidas. Rudens ziemas apģērbs no Icepeak, Didriksons, Jack Wolfskin. Bērnu velosipēdi, bērnu slēpes, bērnu skriešanas apavi un citi.

 

Uz tikšanos mūsu veikalā vai trasē!