Par mums

MySport skrien, min, slēpo

Laipni lūgti mūsu veikalā!

MySport ir sportiski aktīvu domubiedru veidots uzņēmums – specializēts sporta veikals, kurā pieejams viss nepieciešamais riteņbraukšanai, skriešanai un distanču slēpošanai. Neatkarīgi no tā vai esi elites sportists, amatieris vai iesācējs - mums ir nepieciešamais ekipējums un aksesuāri priekš visiem.

Ar patiesu aizrautību un lielu darbu, pilnveidojam savas zināšanas par šiem sporta veidiem un nododam tās tālāk mūsu uzticamajiem klientiem.

Mēs cītīgi strādājam, lai nodrošinātu labāko preču klāstu un apkalpošanas servisu.

Mēs paši nodarbojamies ar riteņbraukšanu, skriešanu un distanču slēpošanu, lai varētu izprast klientu vēlmes, izmēģināt jaunākos produktus un ieteikt piemērotāko inventāru.

Mūsu moto ir zināšanas, kvalitāte un serviss

Mūsu moto ir kopā ar mums kopš veikala atvēršanas brīža un ir neatņemama specializēta sporta veikala sastāvdaļa.

Zināšanas

Kad Jūs iepērkaties mūsu veikalā vai interneta veikalā Jūs varat būt drošs, ka pērkat no kāda, kurš tiešām zina, kāds ekipējums Jums ir piemērotākais. Jūs varat būt drošs, ka iegūsiet atbildes uz saviem jautājumiem, neatkarīgi no tā vai esat iesāējs vai elites sportists. Izmantojiet mūsu zināšanas un iegādājieties sev piemērotāko ekipējumu.

Kvalitāte

Kad Jūs iepērkaties mūsu veikalā Jūs varat būt drošs, ka iegādājaties augstas kvalitātes ekipējumu, kurš būs Jums piemērots. Kvalitāte nozīmē arī to, ka mēs nodrošinām ātru apkalpošanu, labu servisu un laicīgu piegādi klientiem, kuri iepērkas mūsu interneta veikalā.

Serviss

Serviss jeb apkalpošanas kvalitāte mums ir ļoti svarīga. Mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēsim Jums izvēlēties piemērotāko ekipējumu. Mēs labprāt dalāmies savās zināšanās un pieredzē.

Abos mūsu veikalos pieejams kvalitatīvs velosipēdu un slēpju serviss


Vēsture īsumā:

  • 2010. gadā tiek dibināts neliels uzņēmums, piedāvājot rollerslēpes, slēpju nūjas un slēpošanas apģērbu vietējiem slēpotājiem.
  • 2011. gadā atvērām pirmo veikalu Rīgā, Brīvības ielā
  • 2012. gadā atklājām mysport.lv mājas lapu un interneta veikalu
  • 2014. gadā pārcēlām Brīvības ielas veikalu uz plašākām telpām Dārzciema ielā 60
  • 2015. gada nogalē atvērām otro veikalu Rīgā, Pārdaugavā, Vīlipa ielā
  • 2016. gada nogalē pārcēlām Vīlipa ielas veikalu uz plašākam telpām Ziepniekkalna ielā 73
  • 2016. gadā papildinājām preču sortimentu ar bērnu sporta apaviem un apģērbiem
  • 2017. gadā papildinām preču sortimentu ar vīriešu un sieviešu sporta apaviem un apģērbu ikdienai un aktīvai atpūtai