Par mums

MySport ir sportiski aktīvu domubiedru veidots uzņēmums – specializēts sporta veikals, kurā pieejams viss nepieciešamais riteņbraukšanai, skriešanai un distanču slēpošanai. Neatkarīgi no tā vai esi elites sportists, amatieris vai iesācējs - mums ir nepieciešamais ekipējums un aksesuāri priekš visiem.

Par mums

Sports ir mūsu kaislība!

Mūsu veikalu speciālisti ir kaislīgi aktīvās atpūtas piekrītēji: brauc ar velosipēdu, skrien, slēpo, spēlē futbolu un basketbolu, iet pārgājienos un nodarbojas ar citām aktivitātēm.

MySport veikala komandā ir vairāki speciālisti ar vairāk kā 10 gadu pieredzi velo, skriešanas un slēpošanas preču pārdošanā un ar vēl lielāku praktisko pieredzi šajos sporta veidos.

Mūsu speciālisti tiek regulāri apmācīti par jaunākajiem produktiem un ir lietas kursā par jaunākajām tendencēm.

Uztici savu izvēli mums!

Iepazīsties ar mūsu komandu.

Lauris Purniņš Gatis Svētiņš Jānis Pelēkais Jānis Saukums
Lauris Purniņš Gatis Svētiņš Jānis Pelēkais Jānis Saukums

Liena Ločmele-Purniņa

Sandis Ķemers

Dace Amoliņa

Vitālijs Balodis

Liena Ločmele-Purniņa Sandis Ķemers Dace Amoliņa Vitālijs Balodis

Arvis Krūskops

Artūrs Rudzītis

Liene opincāne

Zintis Vaidzirdis

Arvis Krūskops Artūrs Rudzītis Liene Opincāne Zintis Vaidzirdis

Lieliski veikali ar plašu izvēli

Mūsu veikali MySport atrodas Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ķekavas novadā, Krustkalni, Nagļi (Rīgas robeža virzienā uz Bausku, blakus Rimi A7). Izvēlies sev tuvāko un brauc pie mums! 

MySport veikals Dārzciema ielāAbos veikalos ir plašs piedāvājums no populārākajiem zīmoliem. Mūsu 550m² - 600m² plašajos veikalos ir viss nepieciešamas riteņbrauksanai, skriešanai un slēpošanai, kungiem, dāmām un bērniem. Īpaši plašā piedāvājumā ir dažāda veida velosipēdi, skriešanas apavi un sporta apavi un distanču slēpes. Ar visiem velosipēdiem ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienu, lai atrastu sev piemērotāko modeli un izmēru. Veicam arī pēdas testu, lai piemeklētu Jūsu pēdas tipam atbilstošākos skriešanas apavus.

Ieskats veikalā Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Ķekavas novadā, Krustkalni, Nagļi


Kvalitatīvi produkti no top zīmoliem

Mūsu veikalos atradīsiet plašu piedāvājumu riteņbraukšanai, skriešana, distanču slēpošanai un aktīvam dzīvesveidam no labākajiem zīmoliem.

Riteņbraukšanai: Ghost velosipēdi, Shimano rezerves daļas, Sram rezerves daļas, Continental riepas, Sportful velo apģērbs, Kask ķiveres, BBB velo aksesuāri un daudzi citi.

Skriešanai: Asics, Nike, adidas, Salomon, Reebok skriešanas apavi un apģērbi. Odlo un Gore apģērbs.

Distanču slēpošanai: Fischer slēpes un zābaki, Rossignol slēpes un zābaki, Alpina slēpju zābaki, KV+ nūjas, Swix nūjas un slēpju smēres, Sportful, Odlo, Bjorn Daehlie un Silvini slēpošanas apģērbs un citi.

Bērniem: Sporta apavi no adidas, Reebok, Nike un Asics. Rudens un ziemas apavi no Kamik, Richter, adidas. Rudens ziemas apģērbs no Icepeak. Bērnu velosipēdi, bērnu slēpes, bērnu skriešanas apavi un citi.

Uz tikšanos mūsu veikalos vai trasē!