Skrejriteņi un balansa riteņi

Līdzsvara ritenis jeb balansa velosipēds ir velosipēds bez pedāļiem, kas palīdz bērniem apgūt līdzsvara izjūtu un attīsta prasmes braukt ar velosipēdu. Īsā periodā bērni apgūst prasmi turēt līdzsvaru, stūrēt, pagriezties, kontrolēt velosipēdu un braukt patstāvīgi bez vecāku palīdzības. Līdzsvara ritenis paredzēts bērniem vecumā no 1,5-5 gadiem, bet visbiežāk tiek izmantots 2-3 gadus veciem bērniem.

Turpināt lasīt
Lapa:

8 Items

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

8 Items

Uzstādīt dilstošā secībā

Braucot ar balansa velosipēdu vismaz līdz 3 gadu vecumam, bērns apgūst nepieciešamās iemaņas, lai varētu pārkāpt uz velosipēdu ar pedāļiem un braukt bez papildus atbalsta ritentiņiem.

Kāds ir labākais vecums, lai brauktu ar līdzsvara velosipēdu?

Balansa velosipēdi ir pieejami dažādos izmēros. Mazākie ir paredzēti bērniem no 18 mēnešu vecuma, bet lielākie ir paredzēti pat pieaugušajiem. Parasti gan balansa riteņus izmanto no 18 mēnešu vecuma līdz 5 gadu vecumam, bet visbiežāk 2-3 gadus veci bērni. Atšķirībā no stumjamajiem trīsriteņiem un četrriteņiem līdzsvara velosipēdu mazais bērns var kontrolēt un pārvietot pats, bez vecāku palīdzības. Bērni gust patiesu prieku braucot ar šiem mazajiem velosipēdiem.

 

Cik gadus bērns brauc ar balansa velosipēdu?

Jo ātrāk sāks braukt, jo ilgāk nobrauks. Visbiežāk balansa velosipēdu izmanto 2-3 gadus veci bērni, dāvanā uz 4. Dzimšanas dienu saņemot jaunu 16” bērnu velosipēdu ar pedāļiem.

 

Izvēlies uzticamu veikalu!

Mūsu MySport veikalos Rīgā balansa velosipēdi pieejami ļoti plašā izvēlē. Piedāvājumā Strider, Beany un citi līdzsvara velosipēdi. Mūsu zinošie speciālisti palīdzēs izvēlēties Jūsu bērnam piemērotāko balansa velosipēdu, kā arī izstāstīs cik augstu jābūt sēdeklim un stūrei, lai bērns uz mazā velosipēda justos maksimāli komfortabli.

Pēc tam, kad Jūsu bērns būs izaudzis no līdzsvara velosipēda pie mums varēsiet iegādāties arī nākamos bērnu velosipēdus līdz pat brīdim, kad bērnam jau derēs pieaugušo velosipēds. Pie mums velosipēdi visiem vecumiem un gaumēm, zinoši speciālisti un kvalitatīvs velosipēdu serviss.

Turpināt lasīt