Mugursomas

Mugursomas mūsu veikalos pieejamas dažādas pēc veida un pielietojuma. Sporta maisiņus ar plecu lencēm, mazas mugursomas bērniem un pusaudžiem, lielas mugursomas sievietēm un vīriešiem. Tās noderēs gan dodoties uz treniņiem, sportojot, gan lieliski iederēsies ikdienas steigā. Skriešanas mugursomas pieejamas ar un bez dzeršanas sistēmām, garākiem skrējieniem, pārgājieniem un citām sportiskām aktivitātēm. Piedāvājam mugursomas no plaši pazīstamiem zīmoliem, Asics, Reebok, adidas, Salomon, Swix, Fisher, Ghost.

Turpināt lasīt
Lapa:

Items 1-24 of 130

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:
Lapa:

Items 1-24 of 130

Uzstādīt dilstošā secībā
Lapa:

Kā izvēlēties mugursomu?

Vispirms vajadzētu saprast, kādam mērķim mugursoma ir nepieciešama, vai tie būtu garāki skrējieni, ilgstoši pārgājieni vai cita aktīva fiziskā slodze, vai ikdienas gaitas, došanās uz treniņiem, tēla papildinājums - aksesuārs.

Jo ilgstošāka un aktīvāka slodze, jo lielāka nozīme tam, lai mugursoma būtu patiešām ērta un viegla. Īpaši vieglas un pielāgojamas mugursomas piedāvājam no Asics, Fisher un Salomon. Šīm somām ir ērtas un mīkstas plecu lences, regulējamas siksnas, lai soma labāk piekļautos augumam, ērta piekļuve mantām mazākās sietveida kabatās mugursomas sānos, tās ir gan ar rāvējslēdzējiem, gan elastīgām malām, lai turētos ciet un nekas neizkristu. Vairākiem modeļiem ir cilpas pārgājiena nūju piestiprināšanai. Komfortam elastīga somas apakšējā mala un sietiņveida somas aizmugurējā daļa gaisa cirkulācijai, lai nebūtu karsti mugurai. Šīs mugursomas ir ar dažāda lieluma ietilpību katra vajadzībām. Salomon piedāvā somas ar jau iestrādātām dzeršanas sistēmām, kā arī lielākajai daļai citu somu, šo dzeršanas sistēmu var papildus pievienot. Drošības nolūkos mugursomām ir atstarojoši elementi, dažiem modeļiem pievienota svilpīte ārkārtas situācijām. Krāsas ir katrai gaumei, gan tumšas un neitrālas, gan košas un pamanāmas.

 Ja izvēlamies mugursomu ikdienai, pievēršam uzmanību tās izmēram, ja soma domāta bērnam, lai tā nav par mazu vai lielu un tādēļ neslīd nost no pleciem.

Piedāvājam plašu klāstu ar dažādu krāsu, izmēru un interesanta dizaina mugursomām bērniem, sievietēm un vīriešiem.

Atrodiet sev piemērotāko mugursomu mūsu veikalā Rīgā, Dārzciema ielā 60.

Turpināt lasīt