Syform Multi B50 Complex, 30tabl.

Vitamīnu B komplekss spēlē aktīvu lomu tauku, proteīnu un ogļhidrātu pārvēršanā enerģijā un plastiskos savienojumos, kas nodrošina imūnsistēmas un nervu sistēmas, ādas, matu, acu, mutes un aknu veselību.
€12,95
 

Mēneša maksājums: 12 × 1,39 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
Multi B50 Complex
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Syform Multi B50 Complex, 30tabl.

VITAMĪNI, KAS SNIEDZ VITALITĀTI UN ENERĢIJU

Multi B50 satur visus B grupas vitamīnus, pat mazāk zināmos, kas atvasināti no dabiskiem avotiem, piem., rīsu klijām un lucernas. Vitamīnu B komplekss spēlē aktīvu lomu tauku, proteīnu un ogļhidrātu pārvēršanā enerģijā un plastiskos savienojumos, kas nodrošina imūnsistēmas un nervu sistēmas, ādas, matu, acu, mutes un aknu veselību. Tā kā tie ir augstā pakāpē šķīstoši un viegli izvadāmi, šie vitamīni regulāri jāpapildina uztura laikā. Pārdozēšanas gadījumi ir ļoti reti, tomēr var tikt izraisītas nopietnas slimības dažu no tiem nepietiekamības dēļ (piem., Pellagra, ko izraisa vitamīna PP trūkums un Beri Beri, ko izraisa vitamīna B1 trūkums).

Daudzi vitamīni B ir savstarpēji saistīti, kas nozīmē, ka viena no tā trūkums var kompromitēt pārējo funkcionalitāti. Šī iemesla dēļ tie jāuzņem vienlaicīgi.
B vitamīniem ir speciāla uzturvērtības nozīmība vispārēja vājuma apstākļos, pēc antibiotiku terapijas, metabolisma kontrolē un enerģijas procesos, kas atkarīgi no proteīniem un ogļhidrātiem. Tie tiek īpaši rekomendēti aktīviem cilvēkiem, lai garantētu labas vitalitātes un enerģijas uzturēšanu, un cilvēkiem, kas vēlas mazināt fizisko un garīgo nogurumu. Diētai, kas bagāta ar proteīniem, nepieciešama B vitamīnu uzņemšana.

SASTĀVDAĻAS:
Kukurūzas ciete, Palīgvielas: mikroceluloze; Alfa alfa (Medicago sativa) ekstrakts Coline bitartrate, Spirulina (Spirulina platensis) d.e., inositols (vitamīns B7), Para-amminobenzoskābe (Paba), ziedputekšņu pulveris, ppētersīļi (Petroselinum crispus) d.e., hlorofila pulveris, Bioflavonoīdi no citrusaugiem (Citrus sspp.) extract 35% hesperidīns, Ūdens kreses (Nasturtium officinale) ekstrakts, vitamīns PP (nicotinamīds), Palīgvielas: augu magnija stearāts un silīcijs; kalcija pantotenāts (pantotēnskābe), vitamīns B1 (tiamīna HCL), vitamīns B2 (riboflavīns), vitamīns B6 (piridoksīna HCL), folijskābe, Biotīns, vitamīns B12 (cianokobalamīns).

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ 1 TAB.

Alfa Alfa d.e. 100 mg
Kolīna bitartrāts 100 mg
Spiruline d.e. 100 mg
Inositols (Vitamīns B7) 100 mg
Paba 100 mg
Ziedputekšņu pulveris 100 mg
Pētersīļu pulveris 100 mg
Hlorofila pulveris 60 mg
Bioflavonoīdi no citrusaugiem 50 mg
Hesperidīns 17,5 mg
Ūdens krese 50 mg
Vitamīns PP (nikotinamīds) 24 mg
Pantotēnskābe 8,73 mg
Vitamīns B1 1,65 mg
Vitamīns B2 2,10 mg
Vitamīns B6 2,10 mg
Folijskābe 300 mcg
Biotīns 75 mcg
Vitamīns B12 3,75 mcg

LIETOŠANA: Lietojiet 1 tableti dienā, vēlams pēc ēdienreizēm.

IEPAKOJUMS: 30 tabletes x 1200 mg.

Write Your Own Review
Atsauksme par:Syform Multi B50 Complex, 30tabl.
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
VeikalsPieejamība
Darzciema 60
Ziepniekkalna 73