Kategorijas+

Isostar After Sport Reload 450g | Atjaunošanās dzēriens

Isostar After Sport Reload 450g | Atjaunošanās dzēriens

- +

Isostar  Reload After Sport pulveris ir paredzēts atjaunojoša dzēriena pagatavošanai. Tā sastāvā esošie ogļhidrāti palīdz nodrošināt organisma atjaunošanās procesus pēc slodzes.

12,70 €

Mēneša maksājums: 12 x 1,37 €

Līzinga kalkulators
Summa:
12,70 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Availability: Ir pieejams

Isostar After Sport Reload 450g

Atjaunošanās dzēriens

Isostar  Reload After Sport pulveris ir paredzēts atjaunojoša dzēriena pagatavošanai. Tā sastāvā esošie ogļhidrāti palīdz nodrošināt organisma atjaunošanās procesus pēc slodzes. Tas ir lielisks vitamīnu B1, B2, B6, C, E un PP, kā arī kalcija un magnija avots. Kalcijs un magnijs nodrošina optimālu muskuļu funkcionēšanu. Vitamīni B2, PP, B6, C un magnijs palīdz samazināt nogurumu. Antidopinga garantija. Testēta un pārbaudīta formula. Lietot kā papildinājumu sabalansētai diētai un veselīgam dzīvesveidam.

Lietošana

Dzēriena iedarbības efekts būs ievērojami lielāks, ja to lietos atjaunošanās fāzē. Lai nodrošinātu optimālu atjaunošanos, jādzer 15 minūtes pēc slodzes beigām. Viena porcija = 50g (4 karotītes) produkta sajauciet ar 200ml ūdens, iegūstot 250ml dzēriena. 

Sastāvs

Vājpiena pulveris, glikozes sīrups, cukurs, hidrolizēts kviešu proteīns, kakao pulveris ar zemu tauku saturu 4,5%, emulgators: sojas leicīns, aromatizētāji, nātrija hlorīds, magnija karbonāts, C un E vitamīni, laktoze un piena proteīni, vitamīni B1, B2, B6 un PP.

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7