R2 Quantum Kalnu Slēpošanas Brilles
ESTO maksājuma veidi
Produkta apraksts
R2 Quantum Kalnu Slēpošanas Brilles
R2 Quantum slēpošanas brilles ir tehnoloģiju un drošības apvienojums, kas ļauj pilnībā izbaudīt kalnu nogāzes. Šis modelis ir aprīkots ar inovatīvām fotohromām lēcām, kas automātiski pielāgojas mainīgam apgaismojumam, un stilīgu Inferno Chrome spoguļpārklājumu. Īpaša uzmanība veltīta funkcionalitātei – unikālā Mag Switch magnētiskā sistēma ar sānu drošības fiksatoriem garantē, ka lēca paliks savā vietā pat kritiena brīdī, tajā pašā laikā ļaujot to nomainīt dažu sekunžu laikā. Tā ir ideāla izvēle slēpotājiem, kuri novērtē izcilu redzamību, daudzpusību un visaugstāko aizsardzību.
- Fotohroma tehnoloģija (Photochromatic): lēcas automātiski reaģē uz UV starojuma intensitāti, zibenīgi mainot tonējumu (S1–S3 kategorija). Tas nodrošina universālu pielietojumu visos apstākļos – no apmākušies laika līdz spilgtai saulei.
- Mag Switch sistēma: inovatīvs magnētisks mehānisms ļauj zibenīgi un ērti nomainīt lēcu, savukārt papildu sānu fiksatori ("slēdzenes") novērš lēcas izkrišanu kritiena laikā.
- Sharp Eye tehnoloģija: cilindriskā lēcas forma ar optisko korekciju nodrošina precīzu gaismas staru lūšanu, novēršot attēla kropļojumus un uzlabojot apkārtējo objektu uztveri.
- Chrome spoguļpārklājums: Inferno Chrome ārējais slānis (ar platīna pārklājumu) efektīvi atstaro gaismu, samazinot apžilbšanu, un ir īpaši izturīgs pret skrāpējumiem.
- Ice Vision un Antifog: optiski tīras lēcas ar integrētu termisko barjeru un nanodaļiņu pārklājumu iekšpusē novērš kondensāta veidošanos, nodrošinot skaidru skatu bez aizsvīšanas.
- Impact Protection: lēcas izgatavotas no speciāla triecienizturīga polikarbonāta, kas ir līdz 20% vieglāks par standarta materiāliem un pasargā acis no fiziskiem bojājumiem.
- OTG (Over The Glasses): briļļu rāmja iekšējais tilpums ir pietiekams, lai tās varētu ērti valkāt virs ikdienas redzes korekcijas brillēm.
- Pro Optic: rāmis ir saderīgs arī ar optiskajiem ietvariem korekcijas lēcu ievietošanai (kā alternatīva OTG).
- Flex Foam polsterējums: daudzslāņu Polar putas ir īpaši mīkstas, stabilas un labi absorbē triecienus, nodrošinot augstu valkāšanas komfortu.
- Anti-slip siksna: silikona joslas siksniņas iekšpusē novērš slīdēšanu pa ķiveri, noturot brilles precīzi savā vietā.
- UV 400: 100% aizsardzība pret UVA, UVB un UVC stariem.
- Dizains un izcelsme: produkts izstrādāts un dizainēts Čehijā.
Tehniskā specifikācija
- Rāmja krāsa: Melna (matēta)
- Lēcas tonis: Inferno Chrome (sarkans/ugunīgs spoguļtonis)
- Filtra kategorija: S1 – S3 (universāla, mainīga aptumšošanās)
- Lēcas materiāls: Fotohroms triecienizturīgs polikarbonāts
- Izmērs: Standarta
Vairāk informācijas
| Dzimums | Unisex |
|---|---|
| Pielietojums produktam | Slēpošanai, Kalnu slēpošanai |
| Produkts slēpošanai | Slēpošanas brilles |
| Zīmols | R2 |
Klientu vērtējumi
Nav atsauksmju
Esi pirmais, kas dalās ar savu atsauksmi!