Bikes

Bikes are different. Nowadays, the bike is no longer just a bike. In order for the new bike to make its owner happy, it is necessary to choose an appropriate model for proper use. Do you want to ride along the forest paths and the mountains? Looking for fast and sporty bike rides along the highway? Do you want to find a reliable bike for everyday needs while driving around the city? Or are you looking for a bicycle to which you can luggage and travel? Or the bike is not for you, but for your kid? A fair response to the intended use is the first step in choosing the most suitable bike. Use our easy-to-see categories and filters to watch the most suitable bike and visit our bike shop in Riga.

Kids Bikes Mountain Bikes City Bikes
Crossbikes Trekking bikes Womens Bikes
Balance Bikes Road and gravel bikes E-Bikes
Read more
Page:

Items 1-24 of 166

Set Descending Direction
Page:
 1. Disney Cars, 2 Wheel Scooter

  Special Price €29.95 Regular Price €39.95
  You save 25%
 2. Disney Minnie, 2 Wheel Scooter

  Special Price €29.95 Regular Price €39.95
  You save 25%
 3. Ghost Powerkiddy 12" Purple

  Special Price €79.95 Regular Price €139.00
  You save 42%
 4. Ghost Powerkid 16" Black/Blue

  Special Price €189.00 Regular Price €229.00
  You save 17%
Page:

Items 1-24 of 166

Set Descending Direction
Page:

Ghost un Stevens velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība.
Mūsu MySport veikalos pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu velosipēdi jeb MTB velosipēdi, sieviešu velosipēdi, pilsētas velosipēdi, šosejas velosipēdi, tūrisma velosipēdi un kross tipa velosipēdi.

Bērnu velosipēdi mūsu veikalos ir pieejami sākot ar pašiem mazākajiem līdz skolniekiem un pusaudžiem. 1,5-3 gadus veciem bērniem piedāvājam balansa velosipēdus Lielākiem bērniem, atkarībā no auguma piedāvājumā 12”, 16”, 20”, 24” bērnu velosipēdi. Pusaudžiem 26” un 27,5" pusaudžu velosipēdi.

Komfortabli un stilīgi pilsētas velosipēdi sievietēm un vīriešiem, kas vēlas izbaudīt komfortablu braukšanu. Piedāvājumā velosipēdi ar pilnu aprīkojumu (dubļu sargiem, bagāžnieku, atbalsta kāju, groziņu u.c.) un bez papildus aprīkojuma.

Kalnu velosipēdi jeb mtb velosipēdi mūsu veikalos ir pieejami īpaši plašā klāstā. Šie ir visuniversālākie velosipēdi, ar kuriem var pārvietoties visur. Piedāvājumā 26”, 27,5”un 29” kalnu velosipēdi, kuri šobrīd ir ņēmuši virsroku pār pārējiem. MTB velosipēdi sortimentā ar alumīnija un karbona rāmi, ar Shimano un Sram aprīkojumu.

Šosejas velosipēdi no Ghost un Stevens ar alumīnija un karbona rāmi. Pieejami arī „Custom bikes” šosejas velosipēdi, kur klients pats var izvēlēties kādu aprīkojumu konkrētajam velosipēdam vēlas.

Tūrisma velosipēdi īpaši piemēroti garākiem pārbraucieniem vairāku dienu garumā. Šie velosipēdi ir ļoti ērti, tie ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai varētu dotos garākos pārbraucienos.

Kross velosipēdi ir ļoti universāli, jo tos var izmantot braukšanai gan pa pilsētu, gan pie citiem meža un zemas ceļiem. Aprīkoti arī ar amortizatoru, kas mazina vibrācijas.

Sieviešu velosipēdi mūsu veikalos Rīgā ir pieejami no visām iepriekšminētajām kategorijām. Sieviešu velosipēdi ir ar sievietēm atbilstošu rāmja ģeometriju, lai braukšana būtu maksimāli komfortabla. Mūsu velo veikalos dažādi dāmu velosipēdi ar komfortablu uzsēdi, gaumīgu dizainu, groziņu un svārku sargiem.

Visi velosipēdi mūsu veikalos pieejami uz vietas un ar visiem ir iespējams veikt izmēģinājuma braucienu.
Nodrošinām, mūsu veikalos iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem, 5 gadu garantiju rāmim (pārējiem velosipēdiem 2 gadu garantija) un 2 gadu garantiju aprīkojumam un divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Read more