Google Reviews

16 Mar 2023

Braucu pēc sporta apaviem, tiku pie pilna komplekta! Fantastiska apkalpošana! Ieteikumi, rekomendācijas skriešanas apaviem Sajutos apčubināta! Ja meklē spečuku sporta apavu meklējumos, palūdz Sandi! Iesaku!

Alla Ķ.
19 Feb 2023

Labākais veikals un pārdevēji Latvijā! Vienmēr ieteiks un palīdzēs izvēlēties piemērotāko. Paldies!

Elīna Cielēna
24 Dec 2022

Superīga attieksme pret klientu. Visu izstāsta, parāda, palīdz sakomplektēt. Ļoti draudzīgs, pretimnākošs kolektīvs. Visiem iesaku šo veikalu.

Ingars Siliņš
16 Nov 2022

Mežonīgi ātra piegāde, jaka lieliska, viss tip top

Iveta
31 Oct 2022

Laba bode.

Renars Skalbergs
27 Oct 2022

Ļoti ātra piegāde, labs serviss. Zābaki der kā uzlieti

Agrita Kalniņa
16 Oct 2022

Great place! Bought myself a nice Didrikson winter jacket!

Dmitrijs Voroncovs
10 Oct 2022

Nekad nebūtu domājis, kā mani pārsteigs sporta inventāru un apģērbu veikals. Ziniet kā mēdz gadīties, aizej uz veikalu un dilēma ar to, kā nav ko izvēlēties, bet tē, MySport veikalā, dilēma ir tajā, kā ir pārāk daudz labo mantu, kam nepieskarties, tā grib to. Es varu apgalvot, kā jā uz šejieni braukt piemēram pēc apaviem, Jūs noteikti kaut ko sev atradīsiet. Bet kāds te personāls, itkā atnācis pie draugiem ciemos. Tik sirsnīgi un izpalīdzīgi darbinieki. Arī veikalam ir ļoti laba un aktuāla mājas lapa. Kas arī svarīgi, tē arī ir bērnu apģērbs, kombinezoni, cimdi, šalles, apavi utt. Manuprāt labākais sporta inventāra, apģērbu un apavu veikals Rīgā. Trekinga apavu vien tē ir tik daudz, kā pat grūti vispār ar kaut ko iesākt. Ļoti rekomendēju šo veikalu, tas ir īstais dimants šajā jomā. Liels Jums paldies, noteikti braukšu pie Jums vēl un vēl.

Igors Jancenko
03 Oct 2022

Labs veikals. Nebija gadījies šeit būt. Iesaku.

Imants Sergets
04 Sep 2022

Labs veikals ar plašu sporta apavu, apģērbu klāstu. Šodien īpaši paveicās ar konsultantu!!! Kaut gan tur vienmēr ir zinoši pārdevēji.

Jana Steimane
04 Sep 2022

Pati labākā vieta kur iegādāties sporta apavus. Salīdzinot ar, piemēram, Sportland - šeit pārdevējs/konsultants ir 'the best of the best'. Super attieksme, zināšanas un izpildījums. Principā visi darbinieki tur perfekti līdz nelabumam. Preču klāsts protams katram pēc vajadzībām, man tur ir viss un vēl vairāk. Cenas vienmēr labākās.

Toms Kovkajevs
04 Sep 2022

Lieliska izvēle sporta inventāram, aksesuāriem. Plašs cenu diapazons, visām gaumēm un maciņiem. Kompetents personāls vienmēr?

Inga Vi
14 Aug 2022

Best place to buy running shoes and very knowledgable staff to assist with the selection.

Peter Lusis
14 Aug 2022

Vajadzēja kedas, tur bija kedas. Pus gadu vēlāk bēbim vajadzēja kedas, arī priekš bēbja (6-7 gadi) tur bija kedas

Pēteris Bērziņš
14 Aug 2022

All kind of sport equipment available. Helpful staff!

Jānis Siliņš
Latest blog posts
thumbnail

How to choose cycling clothing

How to choose cycling clothing Cycling clothing will make riding a bicycle more comfortable, enjoyable and will allow you to cover longer distances. Cycle to/from work, ...

2 May 2019
thumbnail

Running gait analysis

What is gait analysis? Running gait analysis is a method of biomechanical deviation during the movement – in other words, it is a way to measure your progress while ...

1 May 2019
thumbnail

HOW TO CHOOSE BALANCE BIKE

What is a balance bike? A balance bike is a bike without pedals, which helps the child to learn a sense of balance and to develop the skills to ride a bike. In a short ...

30 April 2019

MySport is a company created by fit and active like-minded people – a specialized sports shop, where everything you can find all the necessary things for cycling, running and cross-country skiing. Regardless of whether you are an elite athlete, amateur or beginner, we have the necessary equipment and accessories for everyone.

Read more