Syform Friram 100tab

Sazarotās ķēdes aminoskābes reprezentē vienu no svarīgākajiem proteīnu muskuļu metabolisma regulācijas faktoriem. Tās iesaista enerģiskas vielas slodzes laikā, palielina fizisko izturību un paātrina atgūšanos.
€23,00
 

Mēneša maksājums: 12 × 2,48 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
Friram 100cpr
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Syform Friram 100tab

UZLABO ENERĢĒTISKO MUSKUĻU VEIKTSPĒJU

Sazarotās ķēdes aminoskābes reprezentē vienu no svarīgākajiem proteīnu muskuļu metabolisma regulācijas faktoriem. Tās iesaista enerģiskas vielas slodzes laikā (glukogēniskā iedarbība), palielina fizisko izturību un paātrina atgūšanos. Īpaši, tās ir ļoti noderīgas, lai uzlabotu veiktspēju intensīvu un ilgstošu sporta aktivitāšu laikā, kas attīstās ilgākā laikā par pusotru stundu.
Turklāt, tā kā tās konkurē ar triptofānaminoskābi, kas ir serotonīna priekšnoteikums, kas ir viela ar inhibitējošu darbību nervu sistēmā, veicina skaidrības un optimālas nervu sistēmas darbības garantiju.
Daži pētījumi apstiprina to spēju veicināt testosterona sintēzi un tiešā veidā stimulēt muskuļu proteīnu sintēzi.
Tā kā tās tiešā veidā tiek metabolizētas nevis aknas, bet muskuļos, tās var uzņemt vidējā devā bez piesardzības, kas ieteikta 1 g/10 kg svara.
Friram tādējādi ir labākais uztura bagātinātājs cilvēkiem, kas intensīvi nodarbojas ar sportu, jo tas stimulē muskuļu augšanu, uzlabo atgūšanos, muskuļu stiprumu un tonusu.
Sazarotās aminoskābes ir izcils uztura bagātinātājs arī, lai atvieglotu muskuļu atjaunošanos pēc traumām, ķirurģiskām operācijām, rehabilitācijas laikā.

SASTĀVDAĻAS: L-leicīns, L-izoleicīns, L-valīns, kukurūzas ciete, Palīgvielas: augu magnija stearāts un silīcijs; maltodekstrīns, vitamīns B6 (pirodiksīna hlorhidrāts). Garšas uzlabotāji, Saldinātājs: sukraloze.

LIETOŠANA: Lietojiet 5 tabletes dienā.
IEPAKOJUMS: 100 x 1070 mg.

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ 5 TABLETĒM
L-Leicīns 2.50 g
L-izoleicīns 1.25 g
L-valīns 1.25 g
Vitamīns B6 1.25 mg

Write Your Own Review
Atsauksme par:Syform Friram 100tab
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
VeikalsPieejamība
Darzciema 60
Ziepniekkalna 73