Syform Emafol 30tab | Dabisks dzelzs augstai biopieejamībai

Emafol Iir sastāvdaļu savienojums, kas nodrošina atbilstošu dzelzs un vitamīnu daudzumu, kas ir svarīgi antianēmijas faktori.
€18,00
 

Mēneša maksājums: 12 × 1,94 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
Emafol_30cps
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Syform Emafol 30tab.

AR LAKTOFERĪNU UN SUNACTIVE®

DABISKS DZELZS AUGSTAI BIOPIEEJAMĪBAI

Emafol Iir sastāvdaļu savienojums, kas nodrošina atbilstošu dzelzs un vitamīnu daudzumu, kas ir svarīgi antianēmijas faktori.

Tas satur divas inovatīvas sastāvdaļas:

Sunactive®: sastāvdaļa, kas balstīta uz pirofosfātu dzelzi augstai biopieejamībai, klīniski testēta, tipisko dzelzs smaržu un garšu nesaturoša;

Laktoferīns: proteīns, kas spēj pārnest dzelzi no zarnām uz asinīm un no turienes pievadīt audiem, tādējādi to var viegli asimilēt. Normāli, ja dzelzs tiek uzņemta iekšķīgi, tas asimilācija ir samazināta. Laktoferīns nodrošina ievērojamu dzelzs pieaugumu, ko var asimilēt.

Laktoferīns arī attīsta antimikrobu, antivīrusi, pretiekaisuma un prebiotisko aktivitāti. Ar vitamīna C un mežrozīšu bioflavonoīdiem dzelzi var viegli asimilēt. Vitamīns B12 un folijskābe ir svarīgi antianēmiski vitamīni, kas atvieglo hemoglobīna sintēzi, kas ir skābekļa nesējs un kas jāuzņem katru dienu. To trūkums izraisa anēmiju, tā ir situācija, kas visbiežāk ietekmē sievietes. Tādēļ Emafol ir ideāls produkts anēmijas novēršanai bez dzelzs, bet tas arī ir efektīvs atbalsts, lai stiprinātu un stimulētu imūnsistēmu pret baktēriju un vīrusu infekcijām.

SASTĀVDAĻAS: Dzelzs glukonāts, dzelzs pirofosfāts Sunactive® (satur: sojas lecitīnu), suņu roze (Rosa canina) d.e. 70% vitamīnu C, vitamīns C, laktoferīns, Palīgvielas: mikroceluloze; vara glukonāts, Palīgvielas: augu magnija stearāts un silīcijs; folijskābe, vitamīns B12. Apvalks: hidrosipropilmetilceluloze.

LIETOŠANA: Lietojiet 1 kapsulu dienā pēc ēšanas.

IEPAKOJUMS: 30 veģetāriešu kapsulas x 600 mg.

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ 1 KAPSULU

Vitamīns C 170 mg

Laktoferīns 50 mg

Dzelzs 21 mg

Varš 1,8 mg

Folijskābe 300 mcg

Vitamīns B12 1,5 mcg

Write Your Own Review
Atsauksme par:Syform Emafol 30tab | Dabisks dzelzs augstai biopieejamībai
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
VeikalsPieejamība
Darzciema 60
Ziepniekkalna 73