Syform Efa Blu, 30kaps | Omega 3

Efa Blu ir Omega-3 sērijas polinepiesātināto taukskābju uztura bagātinātājs, visdabiskākā un bioloģiski pieejamākā zivju eļļas forma.
€12,50
 

Mēneša maksājums: 12 × 1,35 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
Efa Blu Perle_30
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Syform Efa Blu, 30kaps | Omega 3

Efa Blu ir Omega-3 sērijas polinepiesātināto taukskābju uztura bagātinātājs pie 72%, ar minimālo koncentrāciju 60% EPA un DHA (proporcijā 2 pret 1) triglicerīdu veidā, visdabiskākā un bioloģiski pieejamākā zivju eļļas forma.

Tas satur MEG-3 zivju eļļu, Canadian Ocean Nutrition tirdzniecības zīmes produktu. Kvalitātes ziņā tas ir „piecu zvaigžņu” produkts, kas iegūts, izmantojot zivju apstrādi ar tvaiku un attīrīts ar trīskāršu molekulāro destilāciju, lai garantētu pilnīgu pesticīdu un smago metālu neesamību gala produktā.

Omega 3 mūsdienās tiek uzskatīta par svarīgu aģentu, lai novērstu sirds asinsvadu saslimšanas; faktiski tā ir efektīva augsta holesterīna un triglicerīdu asinīs koncentrācijas samazināšanā un uzlabo asinsriti.

Omega 3 arī veicina efektīvu antiiekaisuma savienojumu sintēzi, kas ir svarīgi, piemēram, ja ir osteoartikulāras izmaiņas.

Efa Blu , vispārīgi kontrolētā uzturā atvieglo lipīdu metabolisma kontroli (holesterīns, triglicerīdi) un kombinācijā ar veselīgu dzīvesveidu stimulē sirds asinsvadu funkcionēšanu.

Efa Blu ir pieejams mīkstās želejas kapsulās, pārvaldītā formā, kas nodrošina tūlītēju tajā ietverto aktīvo daļu pieejamību.

SASTĀVDAĻAS: Zivju eļļa (min. 60% EPA+DHA). Apvalks: želatīns, glicerīns, antioksidants: dabisks vitamīns E (alfa-tokoferols).

LIETOŠANA: Lietojiet 2 mīkstās želejas kapsulas, pēc ēdienreizēm.

IEPAKOJUMS: 30 mīkstās želejas kapsulas x 1400 mg.

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ 2 MĪKSTĀS ŽELEJAS KAPSULĀM

Zivju eļļa, kur 2 g
EPA 800 mg
DHA 400 mg
Pārējās Omega 3 120 mg

Write Your Own Review
Atsauksme par:Syform Efa Blu, 30kaps | Omega 3
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
VeikalsPieejamība
Darzciema 60
Ziepniekkalna 73