Syform Citrogen Sachets, 6g

Citrogen ir uztura bagātinātājs, kas bāzēts uz kreatīna citrātu, inovatīvu kreatīna molekulu, kas iegūta, izmantojot patentētu procesu (Degussa - Bioactives), kas garantē maksimālu kvalitāti, tīrību un drošību.
€0,85
 

Mēneša maksājums: 12 × 0,08 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
Citrogen_1buste
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Syform Citrogen Sachets, 6g

TĪRA UN VIENKĀRŠA ENERĢIJA

Citrogen ir uztura bagātinātājs, kas bāzēts uz kreatīna citrātu, inovatīvu kreatīna molekulu, kas iegūta, izmantojot patentētu procesu (Degussa - Bioactives), kas garantē maksimālu kvalitāti, tīrību un drošību. Salīdzinot ar monoydrato, kas ir ļoti difūza forma, kreatīna citrāts ir ļoti labi šķīstošs ūdenī, putojošā formā un tam ir augsta bioloģiskā pieejamība.
Kreatīns ir neaizstājama un efektīva enerģijas rezerve, kas noderīga, lai labāk izturētu fiziskās slodzes, aizkavētu un novērstu muskuļu nogurumu, paātrinātu spēku atgūšanos. Kreatīna uzņemšana perorāli faktiski palielina fosfokreatīnu fizioloģisko koncentrāciju muskuļu audos.
Citrogen arī satur neaizstājamās aminoskābes: arginīnu, glutamīnu un taurīnu, kas spēlē nozīmīgu lomu muskuļu kontrakciju mehānismā un veicina nervu impulsu pārraidīšanu, un palīdz koncentrēšanās un uzmanības problēmu gadījumos.
Arginīns un glutamīns arī ir svarīgi imūnsistēmas starpnieki un palīdz detoksikācijas darbībai. Kālijs un magnijs ir pamata minerālvielas, lai novērstu nogurumu un astēnijas apstākļus.
Citrogen tiek rekomendēts kā vērtīgs enerģētiskais atbalsts, lai nomāktu astēniju un muskuļu vājumu, lai atjaunotu minerālvielu zudumu, ko izraisījusi pārmērīga svīšana, īpaši vasaras laikā.
Tas tiek rekomendēts atveseļošanās un atgūšanās gadījumos, vecāku cilvēku uzturā, intensīvu sporta nodarbību laikā un apstākļos, kad šo uzturvielu uzņemšana var būt samazināta un nepietiekama faktiskajām vajadzībām.

SASTĀVDAĻAS: Kreatīna citrāts (Creapure® Citrate), L-arginīna hlorhidrāts, fruktoze, L-glutamīns(Kyowa), kālija citrāts, magnija citrāts, nātrija bikarbonāts, skābinātājs: citronskābe; taurīns, Palīgvielas: silīcijs; Garšas uzlabotāji, Saldinātājs: sukraloze.

LIETOŠANA:
lietojiet 1 maisiņu, 2 reizes dienā, vēlams pirmajā dienas daļā, starp ēdienreizēm, izšķīdinot glāzē ūdens.

IEPAKOJUMS:1 maisiņš x 6g; 20 maisiņi x 6 g.

GARŠA: citrons.

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ DEVU = 12 G
2 MAISIŅI

Kreatīna citrāts 4.65 g
no kā kreatīns 3 g
L-arginīna hlorhidrāts 2 g
L-glutamīns 1g
Taurīns 500 mg
Kālijs 300 mg
Magnijs 90 mg

Write Your Own Review
Atsauksme par:Syform Citrogen Sachets, 6g
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
VeikalsPieejamība
Darzciema 60
Ziepniekkalna 73