Syform Carbo Speed 500g

Carbo Speed ir enerģētisks produkts sportistiem. Tas bāzēts uz tradicionālajiem malodekstrīniem (D.E.10), izomaltozi un Vitargo®, revolucionāru maltodekstrīnu
€17,00
 

Mēneša maksājums: 12 × 1,83 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Nav pieejams
SKU
Carbo Speed_500g
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Syform Carbo Speed 500g

Carbo Speed ir enerģētisks produkts sportistiem. Tas bāzēts uz tradicionālajiem malodekstrīniem (D.E.10), izomaltozi un Vitargo®, revolucionāru maltodekstrīnu, kas iegūts no kukurūzas cietes, ar augstu molekulāro svaru, kas plaši tiek izmantots, lai apmierinātu enerģijas prasības atlētiem, kas pakļauti aerobām slodzēm un kas nekad nesasniedz maksimālo intensitāti, bet notiek relatīvi ilgstošā laika periodā, sākot no 1 stundas. Garšas uzlabotāju neesamība var būt ļoti noderīga ilgtermiņā, jo garšas uzlabotāji var kaitēt gastrointestinālajam traktam darbības laikā.

Carbo Speed rada apņēmīgi hipotonisku dzērienu, kas veicina ātru kuņģa satura iztukšošanu un piešķir muskuļiem konstantu enerģijas pieejamību.

Produkts bagātīgi satur visus vitamīnus, kas svarīgi enerģijas ģenerēšanai. Intensīvu un ilgstošu sporta aktivitāšu laikā atlētiskā veiktspēja sastopas ar šķidrumu un minerālvielu zudumu glikoigēna (cukura rezervju forma mūsu organismā) rezervju izsīkšanas dēļ. Tādēļ ir svarīgi atlētiem garantēt adekvātu enerģētisku uzņemšanu pirms fiziskajiem treniņiem, to laikā un pēc tam. Šāds pieplūdums ir svarīgāks attiecībā uz ilgumu, enerģētisko izmantošanu un veiktspējas izlietošanu.

Ogļhidrātu uzņemšanas pieaugums ar pārtiku un to uzņemšana pirms sporta aktivitātēm, to laikā un pēc tam palīdz novērst hidriski-glicīdo trūkumu un uzlabo veiktspēju vispārīgi.

SASTĀVDAĻAS: izomaltoze, Vitargo® (malodekstrīns a P.M. 500.000-700.000), malodekstrīns no kukurūzas, vitamīns C, vitamīns PP, vitamīns E, vitamīns B6, vitamīns B2, vitamīns B1

LIETOŠANA: Lietojiet 60 g (3 kausiņi), izšķīdinot 500 ml ūdens vai citā šķidrumā, 1-3 reizes dienā, atbilstoši Jūsu vajadzībām, ieteicams trenēšanās laikā.

IEPAKOJUMS: 500 g.

GARŠA: neitrāla.

UZTURVIELU FAKTI UZ DEVU = 60 G

Enerģija kcal 220 kJ 930
Proteīni (N x 6.25) 0.3g
Ogļhidrāti 56.4g
no kā cukuri (izomaltoze) 16.9g
Ciete 15.06g
Tauki nav
Vitamīns C 24mg
Vitamīns PP 4.8mg
Vitamīns E 3.6mg
Vitamīns B6 0.42mg
Vitamīns B2 0.42mg
Vitamīns B1 0.33mg

Write Your Own Review
Atsauksme par:Syform Carbo Speed 500g
Jūsu vērtējums