Kā iepirkties no 21.12.2020 - 07.02.2021

Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus no 21.12.2020 līdz 07.02.2021, mūsu veikals nedrīkst būt atvērts klientiem. Mēs turpināsim strādāt likuma atļautajās normās, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu apkalpošanu arī šobrīd un nodrošinātu saviem darbiniekiem iespēju strādāt.

Šobrīd veikalā uz vietas ir iespējams iegādāties cimdus, cepures un zeķes. Pārējās preces iespējams iegādāties mūsu e-veikalā.

Apkalpojam klientus attālināti! Veicot pirkumus e-veikalā nodrošinām ērtu un drošu preču izņemšanu arī pie mums veikalā.

Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd, lielā pasūtījumu apjoma, dēļ uz visiem telefona zvaniem un e-pastiem atbildēt nespējam, visi strādājam pie tā, lai pēc iespējas ātrāk apstrādātu jūsu pasūtījumus. Paldies par sapratni!

Kā iepirkties šobrīd


Kā iepirkties šobrīd?

 • Iepērcies mūsu e-veikalā. Mājas lapā ir redzamas visas preces, kas pieejamas veikalā. Iepirkšanās e-veikalā darbojas kā ierasts.
 • Ja vēlies saņemt konsultāciju, zvani mums pa telefonu +371 67563422. Palīdzēsim izvēlēties preci. Ja telefona nr. ir aizņemts, lūdzam uzgaidīt vai zvanīt vēlāk. Pēc konsultācijas izvēlēto preci var pasūtīt mūsu e-veikalā vai arī pasūtīt telefoniski un pēc tam saņemt veikalā. (Šobrīd lielā pasūtījumu apjoma dēļ uz visiem telefona zvaniem atbildēt nespējam, visi strādājam pie tā, lai pēc iespējas ātrāk apstrādātu jūsu pasūtījumus)
 • Nodrošināsim iespēju pasūtīt preci arī telefoniski vai e-pastā. Sagatavoto preci būs iespēja saņemt un apmaksāt veikalā pasūtījumu izsniegšanas punktā. Šādā veidā pasūtītā prece jāapmaksā 24h laikā.

Kā strādāsim šobrīd?

 • E-veikals darbojas kā ierasts. Pie pasūtījumu apstrādes strādā lielāks darbinieku skaits kā līdz šim, lai nodrošinātu ātrāku pasūtījumu apstrādi un izsūtīšanu.
 • Sākot no 21.12.2020 darba dienās veikalā uz vietas būs pārdevēji, kuri klientiem sniegs konsultācijas pa telefonu. Strādāsim darba dienās no 10:00 - 19:00
 • Pasūtījumu izņemšana uz vietas veikalā iespējama darba dienās no 10:00-19:00 un sestdienās no 10:00-15:00

Kādu piegādes veidu izvēlēties?

Šobrīd pakomāti ir ļoti noslogoti. Omniva pakomātos sūtījumi kavējas par vairākām dienā, DPD paku stacijās piegādes kavējas par vienu dienu. Ja ir vēlme saņemt piegādi ļoti ātri un ir šāda iespēja, aicinām izvēlēties piegādes veidu "Saņemt sūtījumu veikalā"

 • Iepērkoties e-veikalā esi apdomīgs izvēloties piegādes veidu, ja paciņu vēlies saņemt ātri.
 • Ja pasūti preci pa telefonu vai e-pastā, preci var izvēlēties saņemt veikalā vai arī izvēlēties saņemt uz kādu no pakomātiem vai ar kurjera pakalpojumu. Saņemt preci veikalā lūdzam braukt tikai tad, kad esat saņēmis paziņojumu par to, ka pasūtījums ir pieejams saņemšanai.
 • Saņemot preci veikalā vienlaicīgi pasūtījumu varēsim izsniegt tikai vienam klientam. Ienākšana pasūtījumu izniegšanas punktā tikai ar masku. Konsultācijas par preci, pasūtījuma izsniegšanas brīdī, nesniegsim. Preces saņemšanas brīdī drīkstam tikai izsniegt preci un pieņemt apmaksu, konsultācijas sniegt nedrīkstam.

Velosipēdu un slēpju serviss turpina strādāt!

 • Velosipēdu un slēpju serviss pieejams darba dienās no 10:00 - 19:00
 • Kā nodot velosipēdu vai slēpes uz servisu? Uz veikala durvīm būs norādīts meistara telefona numurs. Jāzvana uz norādīto nr. Meistars atnāks pieņemt jūsu velosipēdu vai slēpes.
 • Kā izņemt velosipēdu vai slēpes no servisa? Meistars jūs informēs, kad velosipēds vai slēpes ir gatavas. Nākot pakaļ uz veikalu, lūdzam zvanīt uz durvīm norādīto meistara telefonu. Meistars atnāks, izniegs jūsu velosipēdu vai slēpes.