Idejas Ziemassvētku dāvanām

Ziemassvētku dāvanas

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Beidzamais brīdis padomāt par noderīgām un sportiskām dāvanām saviem tuvākajiem.

Esam sagatavojuši dažas idejas labām dāvanām, kuras Jūsu tuvākajiem būs noderīgas.

! Līdz svētkiem ir palicis pavisam īss brīdis, ja dāvana vai prece nepieciešama steidzami, iesakām iegādāties to uz vietas veikalā (ievēro visus valstī noteiktos ierobežojumus). Brīvdienās un svētku dienās MySport veikals un Omniva kurjers nestrādā !


Biezākas un plānākas cepures, ausaiņi un multifunkcionāli lakati lieliski noderēs ne tikai sportistiem, bet arī tiem, kas aktīvi pavada brīvdienas.

Ziemassvētku dāvana - sporta cepure Multifunkcionāls lakats


Termozeķes pārgājieniem, skriešanai, riteņbraukšanai, kalnu vai distanču slēpošanai, kā arī ļoti skaistas ikdienas termozeķes sievietēm no zīmola KariTraa

Cimdi noderēs ikvienam gada aukstajos mēnešos - plānāki un biezāki, skriešanai, riteņbraukšanai, slēpošanai un ikdienai. 

Ziemassvētku dāvana - termozeķes Ziemassvētku dāvana - cimdi

Regulāriem slēpotājiem viens no pamata aksesuāriem ir jostas termoss jeb termo soma, kurā ieliet siltu dzērienu un ielikt līdzi atslēgas, telefonu, rezerves cimdus u.c.

Toties pārgājienos vai brīvdienu izbraucienos ērtāk būs līdzi paņemt ūdens pudeli vai termo pudeli.

Ziemassvētku dāvana - jostas termoss Ziemassvētku dāvana - termoss

Ziemassvētku dāvanas - slēpošanas ķivere Ziemassvētku dāvanas - slēpošanas brilles


Daudziem no mums patīk vai ir nepieciešamība vingrot arī mājās. Piedāvājam vingrošanas un jogas paklājiņus, pretestības gumijas, vingrošanas bumbas, masāžass ruļļus, līdzsvara spilvenus un citu aprīkojumu.

Ziemassvētku dāvanas - masāžas rullis Ziemassvētku dāvanas - fitnesa inventārs

Nūjošanas nūjas Velo lampiņasTermoveļa
 sievietēm, vīriešiem un bērniem. Tā noderēs visiem, kas ziemas sezonā ir aktīvi. Noderēs, ejot pārgājienos, slēpojot, skrienot, braucot ar velo un citās aktivitātēs.

Ļoti noderīga dāvana apavu žāvētājs, kas dažu stundu laikā izžāvē apavus vai cimdus, saudzējot to materiālus.

Ziemassvētku dāvanas - termoveļa Ziemassvētku dāvanas - apavu žāvētājs

Slēpju somas distanču un kalnu slēpēm. Ja zināt, ka Jūsu tuviniekam šādas somas vēl nav, tad viņš noteikti priecāsies saņemt to dāvanā.

Pulsometrs ir lieliska dāvana jebkuram, kurš iesāk vai atsāk nodarboties ar sportiskām aktivitātēm. Ar pulsometra palīdzību varēsiet sekot līdzi saviem treniņiem.

Slēpju somas Pulsometrs

Distanču slēpes Kalnu slēpes

 Visbeidzot, ja neizdodas izvēlēties piemērotu dāvanu svētkos, tad MySport dāvanu karte būs tieši laikā. Dāvanu karti var iegādātie MySport veikalā Dārzciema ielā 60, Rīgā, kā arī varam nosūtīt ar pakomātu. Ja vēlaties saņemt pakomātā, tad rakstiet uz info@my-sport.lv vai zvaniet uz veikalu +371 67563422

MySport dāvanu karte MySport dāvanu karte

Turpināt lasīt

Ziemassvētku dāvanas

Turpināt lasīt