Fischer Xcelerator Skate NIS

Jauna tehnoloģija ātrākai slēpošanai. Vieglākiem panākumiem sacensībās. Īsts klasiskā stila slēpošanas sacensību stiprinājums, 40% vieglāks, ar NIS (Nordic Integrated System).

€69,95
 

Mēneša maksājums: 12 × 7,53 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
S50011
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Fischer Xcelerator Skate NIS

Jauna tehnoloģija ātrākai slēpošanai. Vieglākiem panākumiem sacensībās. Īsts slidsoļa sacensību stiprinājums, 40% vieglāks, ar NIS (Nordic Integrated System).

Tehniskie dati:

  • FIXATION: manual
  • ASSEMBLY: NIS
  • WEIGHT: 175 g
  • BOOT SIZE RANGE: 35 - 52
  • COLOURS: black/yellow

Tehnoloģiijas

NNN – MAKSIMĀLA STABILITĀTE

Platāka stiprinājuma plāksne palielina zābaka un stiprinājuma kontakta laukumu. Tas nodrošina papildu atbalstu zābaka zolei, ko ikviens slēpotājs izjutīs kā lielāku stabilitāti.

NNN – MAXIMUM CONTROL

Dubultā virzošā sliede ievērojami uzlabo stabilitāti un sistēmas kontroli. Rezultātā tiek optimizēta spēka pārnešana un kontrole, jo īpaši slēpju sāniskās kustības impulsiem.

NNN – MAKSIMĀLA KONTROLE

Divas vadības sliedes ievērojami uzlabo stabilitāti un sistēmas kontroli. Rezultātā tiek optimizēta jaudas pārvietošana un kontrole, sevišķi sāniskas kustības impulsos uz slēpi.

DUAL FLEXOR

Patentētā Dual Flexor System tiek izmantota slīdsoļa stiprinājumos. Stiprinājuma papildu fleksors saglabā slēpes horizontālo līdzsvaru pēc katra atspēriena, neļaujot priekšgalam vai aizmugurei aizķerties sniegā

NIS – VISLABĀKĀ JAUDAS PĀRVIETOŠANA
 

NIS – droši savienojumi bez skrūvēm. Slēpe un stiprinājuma plāksne ir savienotas kopā vienā veselumā uz visiem laikiem ar izcili noturīgu, patentātu savienojumu. Rezultātā iegūta izcila jaudas pārvietošana ar slēpes brīvas lokanības palīdzību.

NIS – FINE TUNING

NIS – priekšrocība ar regulēšanas palīdzību. NIS ļauj virzīt stiprinājumu uz priekšu un atpakaļ. Tas nozīmē, ka var precīzi noregulēt līdzsvara punktu atbilstoši savām individuālajām prasībām un vienmēr arī reaģēt uz dažādiem slēpošanas stiliem vai sniega un trases apstākļiem.

 

Write Your Own Review
Atsauksme par:Fischer Xcelerator Skate NIS
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
VeikalsPieejamība
Darzciema 60
Ziepniekkalna 73