Fischer Speedmax Skate C-Special

Aprīkotas ar speciālu slīdvirsmu rupji graudaina sniega apstākļiem.

Special Price €335,40 Regular Price €559,00
Ietaupi 40%

Mēneša maksājums: 12 × 36,11 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
N051131
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Fischer Speedmax Skate C-Special

Sacensību slēpju jaunā paaudze: ātrākas nekā jebkad līdz šim ar nākotnes Speedmax tehnoloģiju. Aprīkotas ar speciālu slīdvirsmu rupji graudaina sniega apstākļiem.

Technical Data

 

Tehnoloģijas

Hole Ski Tip. Slidsoļa konstrukcija ar HM oglekļa laminātu slēpju priekšgala masas samazināšanai. Nepieciešama mazāka piepūle, pateicoties svārsta darbības samazinājumam


DTG WC Plus. Dziļāka un raupjāka Plus struktūra, ideāli piemērota siltiem un mitriem apstākļiem. Veidota ar dabīga dimanta palīdzību.

 

Prewaxed. Sagatavošana ar infrasarkano metodi ar fluorīdu saturošu karstu vasku. Vislabākās slīdēšanas īpašības, aizsardzība pret netīrumiem un oksidēšanos. Nodrošina Swix.

 

COLD BASE BONDING. Revolūcija slēpju ražošanā – Speedmax tehnoloģija slīdvirsmas homogēnās molekulārās struktūras aizsardzībai, lai panāktu ideālu vaska absorbciju. Maksimāls ātrums garantēts!

 

CFC - Computer Flex Control. Sportistiem. Līdz minimumam samazināta atlikuma spriedzes un izliekuma spiediena atšķirība. Izcili kāpšanas un atspēriena rādītāji.

 

Konstrukcija - SKATING 610
Slidsoļa sacensību slēpju konstrukcija maksimālam ātrumam, kas panākts, mazinot spiedienu slēpes priekšgalā un pakaļgalā. Ideāli piemērotas gan sablīvētam, gan mīkstam sniegam.

FCF - Fischer Carbon Fibre. Multiaksiāla T300 1K oglekļa šķiedra slēpes priekšgalam un aizmugurei, kā arī lamināta veidā. Īpaši izturīga un ar minimālu svaru.

 

Sidecut World Cup Skate. Bultas formas sānu griezums uzlabotai rezultativitātei un dinamikai, sevišķi slīdsoļa tehnikai 1:1.

 

SASTĀVS AIR CORE HM CARBON. Jaunākie World Cup sasniegumi – labi pārbaudītais Air Core materiāls apvienojumā ar augsti molekulārām oglekļa šķiedrām.

Write Your Own Review
Atsauksme par:Fischer Speedmax Skate C-Special
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
SizeDarzciema 60Ziepniekkalna 73
CietībaDarzciema 60Ziepniekkalna 73
Stiff