Fischer RCS Skate Plus Distanču slēpes slidsolim

Neatpaliek no lielā brāļa – šis pieredzes bagātais Pasaules kausa slēpju modelis joprojām ir stabili populārs profesionāļu sektorā, pateicoties tā izcilajai konstrukcijai.

Special Price €245,40 Regular Price €409,00
Ietaupi 40%

Mēneša maksājums: 12 × 26,42 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
N178131
Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Fischer RCS Skate Plus

Neatpaliek no lielā brāļa – šis pieredzes bagātais Pasaules kausa slēpju modelis joprojām ir stabili populārs profesionāļu sektorā, pateicoties tā izcilajai konstrukcijai.

Technical Data

  • LENGTHS: 172-192
  • SIDECUT: World Cup, 41-44-44
  • WEIGHT/LENGTH: 1080g/187cm
  • BASE: WC Plus
  • Bindings (Nav iekļauti cenā): Xcelerator Skate NIS

Tehnoloģijas

DTG WC PlusDTG WC Plus. Dziļāka un raupjāka Plus struktūra, ideāli piemērota siltiem un mitriem apstākļiem. Veidota ar dabīga dimanta palīdzību.

PrewaxedPrewaxed. Sagatavošana ar infrasarkano metodi ar fluorīdu saturošu karstu vasku. Vislabākās slīdēšanas īpašības, aizsardzība pret netīrumiem un oksidēšanos. Nodrošina Swix.

 Swingweght - SPEED TIP & TAILSwingweght - SPEED TIP & TAIL. No jauna izstrādāts ultraviegls lamināts slēpju priekšgalā un pakaļgalā ļauj vēl vairāk samazināt slēpju svaru. Priekšrocība: mazāka inerce un optimizēts atvēziena svars.

SKATING 610Konstrukcija - SKATING 610
Slidsoļa sacensību slēpju konstrukcija maksimālam ātrumam, kas panākts, mazinot spiedienu slēpes priekšgalā un pakaļgalā. Ideāli piemērotas gan sablīvētam, gan mīkstam sniegam.

CFC - Computer Flex Control. CFC - Computer Flex Control. Sportistiem. Līdz minimumam samazināta atlikuma spriedzes un izliekuma spiediena atšķirība. Izcili kāpšanas un atspēriena rādītāji.

Sidecut World Cup Skate. Bultas formas sānu griezums uzlabotai rezultativitātei un dinamikai, sevišķi slīdsoļa tehnikai 1:1.

POWER EDGE

Kantes - POWER EDGE
Nostiprināta slēpju šasija nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Homogēnais spiediena sadalījums nodrošina vienmērīgu vaska nodilumu.
 
 AIR CORE CARBONSastāvs - AIR CORE CARBON
Serde, kas satur 80% gaisa. Īpaši viegla un pret vērpi noturīga tehnoloģija, kas pārņemta no kosmiskās aviācijas nozares, patentētai rezultativitātei.
 
Izmēru tabula
Izmēru tabula
Write Your Own Review
Atsauksme par:Fischer RCS Skate Plus Distanču slēpes slidsolim
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
SizeDarzciema 60Ziepniekkalna 73
187
177
CietībaDarzciema 60Ziepniekkalna 73
Stiff
Medium