Fischer RCS Carbonlite Classic Zero + | Distanču slēpes

Īpaši piemērotas temperatūrām ap 0C un nedaudz siltākiem laika apstākļiem.

Special Price €263,22 Regular Price €526,45
Ietaupi 50%

Mēneša maksājums: 12 × 28,34 €

Līzinga kalkulators
Pirmā iemaksa:
Periods:
Mēneša maksājums:
Ir pieejams
SKU
N157131

Maximum number of characters: 10

Ražotāja garantija visām precēm
Bezmaksas piegāde! Uzzini vairāk!
Kapēc izvēlēties MySport?

Fischer RCS Carbonlite Classic Zero +

Kad citi jau sāks zaudēt cerības, šīs jaunās speciālās Pasaules kausā slēpes ļaus izcelties: ideālas rezerves slēpes temperatūrām ap nulli un augstākām.

Technical Data

Fischer RCS Carbonlite Zero Size Chart

 

Tehnoloģijas

Slīdvirsmu Apdare - DTG World Cup Plus
Dziļāka un raupjāka Plus struktūra, ideāli piemērota siltiem un mitriem apstākļiem. Veidota ar dabīga dimanta palīdzību.

 

 Slīdvirsmu Apdare - Prewaxed
Sagatavošana ar infrasarkano metodi ar fluorīdu saturošu karstu vasku. Vislabākās slīdēšanas īpašības, aizsardzība pret netīrumiem un oksidēšanos. Nodrošina Swix.
 
Swingweight - Carbon PRO TIP & TAIL
3D klasiskās slēpošanas slēpju priekšgals un pakaļgals izgatavoti no dabīgā oglekļa. Optimāls atvēziens, pateicoties svara samazinājumam. Tas jūtams katrā klasiskās slēpošanas solī
 
Konstrukcijaa - CLASSIC 812
Klasiskā stila sacīkšu slēpju konstrukcija ar kvadrātveidā iegrieztu vaska kabatu paraugu. Kāpšana un slīdēšana ir funkcionāli atdalītas, pieliekot svaru slēpei un atkal atlaižot to.
 
 CFC - Computer Flex Control. Sportistiem. Līdz minimumam samazināta atlikuma spriedzes un izliekuma spiediena atšķirība. Izcili kāpšanas un atspēriena rādītāji.

 

FCF - Fischer Carbon Fibre. Multiaksiāla T300 1K oglekļa šķiedra slēpes priekšgalam un aizmugurei, kā arī lamināta veidā. Īpaši izturīga un ar minimālu svaru.

 

Kantes - POWER EDGE
Nostiprināta slēpju šasija nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Homogēnais spiediena sadalījums nodrošina vienmērīgu vaska nodilumu.
 
 
 
Sastāvs - Air Core Carbonlite
Divvirzienu Air Core tehnoloģija ar multiaksiālu oglekļa šķiedru. Svara samazinājums par 500 g katrai slīpei ļauj uzlabot rezultativitāti.
 
 
 
SLĪDVIRSMA - Zero
Trīsdaļīga, raupji apstrādāta slīdvirsma, kas paredzēta temperatūrām ap 0°C un daudz augstākām. Ideālas otrās slēpes apstākļiem, kas ir pārāk grūti vaskošanai.
Write Your Own Review
Atsauksme par:Fischer RCS Carbonlite Classic Zero + | Distanču slēpes
Jūsu vērtējums
Ir pieejams
Nav pieejams
SizeDarzciema 60Ziepniekkalna 73
207
CietībaDarzciema 60Ziepniekkalna 73
Soft