Kāpēc izvēlēties Gore-Tex apavus

Apavi, kuros ir Gore-Tex membrāna, ir izturīgi pret ūdens un vēja necaurlaidību. Šiem apaviem ir elpojošs un izturīgs materiāls, kas lietotājam nodrošina vislabāko aizsardzību un komfortu. Iepazīsties ar dažādiem GORE-TEX apavu viediem un to ieguvumiem.

Apavi ar GORE-TEX membrānu!

Neatkarīgi no laika apstākļiem, GORE-TEX apavi saglabā kājas sausas un siltas, nodrošinot komfortu un optimālu mikroklimatu apavos. Gore-Tex membrāna apavos garantē to, ka apavi aizturēs mitrumu un labi elpos.

Kas ir Gore-Tex membrāna?

Gore-Tex membrāna ir ļoti plāns politetrafluoretilēna (ePTFE) slānis. Mikroskopiskās poras, kas ir 20000 reizes mazākas par ūdens pilienu nodrošina, ka ūdens netiek cauri šai membrānai. Savukārt šīs pašas poras ir 700 reizes lielākas nekā ūdens tvaiki, kam pateicoties šī membrāna labi elpo, izvadot lieko ūdens tvaiku.

Mitrumizturība

Mitros apavos Jūs zaudējat siltumu. Gore-Tex membrāna ir mitrumizturīga, tā ļauj Jums palikt sausiem un baudīt komfortu.

Mitrumizturība  


Apavi, kas izstrādāti ar GORE-TEX Extended Comfort produkta tehnoloģiju, ir paredzēti izmantošanai iekštelpās un ārpus telpām vidēji siltos vai siltos apstākļos, kā arī augstāka līmeņa aktivitātēs.

Tie ir mitrumu aizturoši un labi elpojoši apavi, kas nodrošina optimālu mikroklimatu. Ūdens paliek ārpusē, bet svīšanas procesā radītie sviedri var viegli izkļūt no apavu iekšpuses. Šie apavi būs piemēroti skriešanai, taku skriešanai, pārgājieniem, ikdienas lietošanai, medībām, motobraukšanai.

Ieguvumi:

  • Augsta elpotspēja: pateicoties tam, ka šiem apaviem nav siltumizolācijas slāņa, to ļoti labi izvada lieko karstumu
  • Komforts visas dienas garumā: Lieliski piemēroti ikdienas lietošanai pārvietojoties gan iekštelpās, gan ārpus telpām
  • 100% mitrumu aizturoši: pilnībā mitrumu aizturošie apavi garantēs, ka Jūsu pēdas būs sausas.

Apavi, kurus izmantot dažādām vajadzībām


Apavi, kas izstrādāti ar GORE-TEX Performance Comfort produkta tehnoloģiju, ir paredzēti lietošanai ārpus telpām, mērenos laika apstākļos.

Šie apvieno mitrumizturību un optimizētu elpotspēju, nodrošinot ilgstošu ūdensnecaurlaidību un optimālu klimata komfortu. Ūdens paliek ārpusē, bet sviedri var viegli izkļūt no iekšpuses. Pateicoties novatoriskajai konstrukcijai, tas ir ideāls risinājums visdažādākajām aktivitātēm brīvā dabā un mainīgiem laika apstākļiem. Šie apavi būs piemēroti pārgājieniem, motobraukšanai, medībām un ikdienai.

Ieguvumi:

  • Laba elpotspēja: apavi ar vidēji biezu siltuma izolācijas slāni nodrošina, ka pēdas būs siltas un sausas
  • Komforts visās sezonās: Piemēroti lietošanai dažādas gada laikos un dažādos laika apstākļos
  • 100% mitrumizturīgi: pilnībā mitrumu aizturošie apavi garantēs, ka Jūsu pēdas būs sausas.

Mitruma izturīgi apavi


Apavi, kas inženierizēti ar GORE-TEX Insulated Comfortprodukta tehnoloģiju, ir paredzēti lietošanai ārā - lietus, sniega un aukstuma apstākļos.

Šie apavi ir ūdensizturīgi, elpojoši un ar siltumizolācijas slāni, piemēroti lietošanai aukstos laika apstākļos. Šāda veida apavi ir lieliski piemēroti dažādām āra aktivitātēm. Ūdens un sniega uzkrāšanās ārpusē tiek novirzīta prom no apaviem, kamēr sviedri spēj izkļūt no apavu iekšpuses. Pateicoties to izolētajai iekšējai oderei, apavi labi pasargā no aukstuma. Šie apavi ir piemēroti visa veida āra aktivitātēm aukstos laika apstākļos.

Ieguvumi:

  • Laba elpotspēja: apavi ar vidēji biezu siltuma izolācijas slāni nodrošina, ka pēdas būs siltas un sausas
  • Lieliska siltumizolācija: Piemēroti lietošanai aukstos laika apstākļos
  • 100% mitrumizturīgi: pēdas būs sausas un siltas arī ļoti aukstos un slapjos laika apstākļos.

Gore-tex apavi

Atstāt komentāru