ISPO apbalvojumu ieguvusī Daehlie Winter Run jaka, tagad arī pie mums!

Bjorn Daehlie Winter Run skriešanas jaka, kas ieguvusi plašu atzinību cilvēku vidū, un izcīnijusi ISPO apbalvojumu kā labākais produkts "Fitness un Veselība" virsdrēbju kategorijā, tagad pieejama arī pie mums veikalā.daehlie-winter-run-skrienot-sans

Winter Run ir super viegla skriešanas jaka, kas paredzēta aukstam laikam. Jaka ir siltināta ķermeņa priekšpusē (kur tas visvairāk nepieciešams), ar Primaloft Aerogel polsterējumu, kas ir vieglākais polsterējums pasaulē. Tā pirmssākumi ir meklējami NASA kosmonautu tērpos un dažādās izolēšanas iekārtās. Tas uzturēs ķermeņa priekšu patīkami siltu, kamēr plānais materiāls, ar ventilācijas caurumiem uz muguras, nodrošinās nepārkaršanu. daehlie-winter-run-paduses

daehlie-winter-run-caurumi

 

 

Bjorn Daehlie, kompānijas dibinātājs, ir 29 olimpisko medaļu ieguvējs un slēpošanas leģenda. Viņa profesionalitāti un cītību var saskatīt arī zīmola produktos. Jakā viss līdz pēdējam sīkumam ir pārdomāts. Rokām ir pieguļošas, elastīgas gumijas, kabata aizmugurē cimdiem vai citiem aksesuāriem un atstarojoši elementi, kas dienā nav pamanāmi, bet izceļas kad nepieciešami.

daehlie-winter-run-roka daehlie-winter-run-mugura daehlie-winter-run-kabata
Winter Run jaka ir daudzpusīga, jo mainot tikai apakšā pavilkto, varēsiet to izmantot ļoti plašā temperatūru amplitūdā. Skrienot ap 10c pietiks tikai ar t-kreklu apakšā, roku elpojošais materiāls nelips klāt pie iesvīdušās ādas un būsiet komfortā, sajūtot patīkamu siltumu priekšā un ventilāciju aizmugurē.

daehlie-winter-run-skrejiena-prieksa daehlie-winter-run-staipoties

Jaka pieejama gan sievietēm, gan vīriešiem (oranžā krāsā) pie mums Dārciema ielā 60, Rīgā, vai šeit pat internetveikalā!

Lai patīkams skrējiens!

daehlie-winter-run-prieksa

Atstāt komentāru