Bērnu ziemas zābaki Viking Ultra 2.0

 Viens no vecāku aktuālākajiem jautājumiem - kādus zābakus izvēlēties, lai bērnam ziemā būtu siltas un sausas kājas!?

 

Bērnu ziemas apavi - varianti ir vairāki:

1) Var izvēlēties ziemas zābakus, kam iestrādāta 100% necaurlaidīga Goretex membrāna un siltinājums iekšpusē. 

2) Nedaudz lētāk būs ziemas zābaki ar Waterproof apstrādi, kas 100% neaiztur mitrumu. Būs ļoti labi sausās ziemās.

3) Vēl var izvēlēties zābakus ar siltinājumu, kur materiāls ir līdzīgs gumijai. Šie zābaki būs piemēroti gan staigāt pa peļķēm, gan slapju sniegu, gan kārtīgā ziemā. Par šiem zābakiem pastāstīsim arī nedaudz vairāk.

Bērnu ziemas zābaki Viking Ultra 2.0

Mūsdienu klasika - Viking Ultra 2.0 ziemas zābaki, piemēroti gan aukstai ziemai, gan arī, kad ārā ir slapjš sniegs, peļķes vai dubļi.

Kas ir Viking? Viking ir Norvēģu zīmols, kas ir ražojuši apavus kopš 1920.gada. Šis ir viens no iecienītākajiem bērnu ziemas apavu zīmoliem, kas neļaus vilties pat visprasīgākajiem. Materiāli apavu ražošanā ir izvēlēti ļoti kvalitatīvi un īpaši izturīgi. 

Viking Ultra 2.0 Thermo

Viking Ultra 2.0 zābaki ir veidoti no augsto tehnoloģiju Poliuretāna (PU) materiāla, ko sauc par Elastopan® (thermo). Tas ir 100% PVC-brīvs. Elastīgais materiāls satur miljoniem sīku gaisa burbulīšu, kas arī nodrošinās augstu termo izolāciju.

Īpašais Elastopan® materiāls padara Ultra 2.0 zābakus par 40% vieglākus nekā PVC vai gumijas materiāla apavi. Kā arī nodrošinās 2,5 reizes lielāku izolāciju nekā ierastie PU materiāla zābaki.

Viking Ultra 2.0 ziemas zābaki bērniem

Neaizmirsīsim arī par siltinājumu iekšpusē - vilnas materiāla kombinācija, kas piemērota līdz pat -20oC.  Silta un mīksta odere, kas nav izņemama - līdz ar to nekur nebīdīsies, nespiedīs un nodrošinās siltas kājas visas dienas garumā.

Ziemas zābaku siltinājums

Vai zināji, kāds ir viens no galvenajiem nosacījumiem, lai ziemā kājas nesaltu? Zābaki nedrīkst spiest un nedrīkst būt par šauru. Viking Footwear ražotāji šo ir ņēmuši vērā un Viking Ultra 2.0 zābakos izveidojuši papildus brīvu vietu pirkstiem, lai tie varētu brīvi kustēties un būtu ērti visas dienas garumā.

Bieza PU materiāla zole kontrastējošās krāsās nodrošinās arī labu saķeri.

Bērnu ziemas zābaki Viking Ultra 2

Vecāki ļoti novērtēs to, ka zābaki ir ļoti viegli uzvelkami un novelkami pat pašiem mazākajiem, tie ir ļoti viegli tīrāmi. Kā arī spilgtu krāsu kombinācija papildina šos unikālos zābakus, kas patīk gan bērniem, gan arī vecākiem.

Ziemas zābaki bērniem

Nāc uz MySport veikalu Rīgā Dārzciema 60 un izvēlies bērnam piemērotākos. Kā arī visu veikalā esošo preci vari iegādāties mūsu e-veikalā. Tiekamies!

Atstāt komentāru