Kategorijas+
Syform X-Plosiv gel | Enerģijas želeja

Syform X-Plosiv gel | Enerģijas želeja

- +
X-Plosiv ir enerģētisks dzēriena želejas koncentrāts, kas satur ogļhidrātus, kam ir atšķirīgs absorbēšanas ātrums, kas spēj nodrošināt, gan ātru, gan ilgstošu enerģijas uzņemšanu.
1,40 €

Лизинговый платеж: 12 x 0,15 €

Лизинговый калькулятор
Cумма:
1,40 €
Первый взнос:
Period:
Monthly payment:

Availability: In stock

Syform X-Plosiv gel | Enerģijas želeja

X-Plosiv ir enerģētisks dzēriena želejas koncentrāts, kas satur ogļhidrātus, kam ir atšķirīgs absorbēšanas ātrums, kas spēj nodrošināt, gan ātru, gan ilgstošu enerģijas uzņemšanu. Magnija klātbūtne treniņu laikā nodrošina enerģētisko procesu efektivitāti un novērš muskuļu krampjus, īpaši sporta nodarbību un intensīvas svīšanas laikā. X-Plosiv lieliskajā jaunumā ietverts Powergrape®, īpašs sarkano vīnogu ekstrakts, kas nodrošina potenciālu asinsvadu paplašināšanās un antioksidējošu darbību, kas spēj uzlabot muskuļu oksigenāciju slodzes laikā!

X-Plosiv iepakots praktiskos kabatas izmēra vienas devas Brovit veida iepakojumos un tie viegli pārnēsājami sacīkšu laikā.

SASTĀVDAĻAS: Maltodekstrīns, glikoze, b-D-fruktoze, magnija hlorīds, Skābuma koriģētājs: citronskābe; dabiska krāsviela: kurkuma; garšas uzlabotāji, sarkano vīnogu Powergrape® (Vitis vinifera) d.e. 95% polifenoli - 50% OPC.

LIETOŠANA: Lietojiet 1 brovit iepakojumu x 30 ml dienā, ja iespējams, uzdzerot dažus malkus ūdens.

IEPAKOJUMS: Expo 50 Brovit x 30 ml.

GARŠA: apelsīns

UZTURVIELU FAKTI UZ DEVU = 37 G

 

Enerģija kcal 93.4 kJ391.5
Ogļhidrāti 23.3 g
Sarkanās vīnogas d.e. (Powergrape®) 50 mg
Polifenoli 47.5 mg

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7