Kategorijas+

Syform Workout 20g

Syform Workout 20g | ātram atjaunošanās procesam

- +
Workout ir uztura bagātinātājs, kas balstīts uz īpašām vielām, tas ir efektīvs, lai veicinātu optimālu enerģētisko efektivitāti , samazinātu noguruma sajūtu slodzes laikā un uzlabotu muskuļu atgūšanos pēc tās.
2,30 €

Mēneša maksājums: 12 x 0,25 €

Līzinga kalkulators
Summa:
2,30 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Availability: Ir pieejams

Syform Workout 20g 

ĀTRAM ATJAUNOŠANĀS PROCESAM PĒC INTENSĪVAS FIZISKĀS SLODZES

Workout ir uztura bagātinātājs, kas balstīts uz īpašām vielām, tas ir efektīvs, lai veicinātu optimālu enerģētisko efektivitāti , samazinātu noguruma sajūtu slodzes laikā un uzlabotu muskuļu atgūšanos pēc tās. Vislabāko Workout substanci nodrošina D-ribozes un magnija citrāta klātbūtne, apvienojumā ar kreatīnu, glutamīnu un taurīnu, kā īpašības jau zināmas. Riboze ir cukurs, ko tiešā veidā ražo mūsu organisms, lai saglabātu ATP enerģijas rezerves. Intensīvas un ilgstošas slodzes laikā enerģijas trūkumu izraisa ne tikai ogļhidrātu nepietiekamība, tauki un aminoskābes, bet arī enzīmu, kas katalīzē to transformāciju enerģijā, samazināšanās.

Il Riboze apiet enzīmu reakcijas, tiešā veidā izmaina ATP arī glikoigēna neesamības gadījumos.

Arginīns ir aminoskābe, kas klātesoša visos dzīvajos organismos un to var uzskatīt par daļēji neaizvietojamu vai neaizvietojamu, atkarībā no specifiskajiem apstākļiem (bērnība, traumas, sepse, apdegumi, utt.). Tā spēlē centrālo lomu slāpekļa oksīda (NO) sintēzē, kas ir ķīmiskais savienojums, (NO), kas nodrošina svarīgas funkcijas, un poliamīna sintēzē, kas ir aktīvo sastāvdaļu grupa, kas stimulē proteīnu sintēzi.

Magnijs nodrošina sazaroto aminoskābju enerģētisko metabolismu, tam ir detoksicējoša iedarbība pret azotu, kas tiek uzkrāts šūnās slodzes laikā, un veicina magnija integrāciju, kas ir nozīmīga minerālviela enerģijas radīšanai, neiro-muskuļu impolsu pārraidīšanai un krampju novēršanai.

SASTĀVDAĻAS: Fruktoze, kreatīna citrāts (Creapure™ Citrate), L-glutamīns, L-arginīns hlorhidrāts, D-riboze, ska’buma koriģētāji: citronskābe un nātrija bikarbonāts; taurīns, omitīna alfa keto-glutarāts, magnija citrāts, kālija citrāts, citronu garša, Saldinātājs: acesulfāms K, Cartamo ekstrakts, Palīgvielas: silīcijs un aspartāms.

LIETOŠANA Lietojiet 1 maisiņu dienā, izšķīdinot 100-120 ml ūdens.

IEPAKOJUMS: 20 maisiņi x 20 g.

GARŠA: citrons.

UZTURVIELU FAKTI UZ DEVU = 20 G 1 MAISIŅŠ

Enerģija kcal 73
kJ 310.4
Proteīni (N x 6.25) 8.95g
Ogļhidrāti 9.33g
no kā riboze 1.8g
Tauki nav
Kreatīna citrāts 4.5g
ar kreatīnu 3g
L-glutamīns 2g
L-arginīna hlorhidrāts 2g
mTaurīns 500mg
OKG 500mg
Magnijs 60mg

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7