Kategorijas+
Syform Reisprint 500g

Syform Reisprint 500g

- +
Reisprint ir fizioloģiskā šķīduma enerģētisks uztura bagātinātājs, izstrādāts sportistiem, kas spēj garantēt ātrus ūdens un tādu minerālvielu atjaunošanās laikus, kas tikuši zaudēti piepūles laikā intensīvas svīšanas dēļ.
18,45 €

Mēneša maksājums: 12 x 1,99 €

Līzinga kalkulators
Summa:
18,45 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Availability: Ir pieejams

Syform Reisprint 500g

FIZIOLOĢISKĀ ŠĶĪDUMA ENERĢĒTISKS UZTURA BAGĀTINĀTĀJS

Reisprint ir fizioloģiskā šķīduma enerģētisks uztura bagātinātājs, izstrādāts sportistiem, kas spēj garantēt ātrus ūdens un tādu minerālvielu kā nātrijs, magnijs un kālijs viegli pieejamā formā, atjaunošanās laikus, kas tikuši zaudēti piepūles laikā intensīvas svīšanas dēļ. Reisprint lielais enerģētiskais ieguldījums tiek garantēts ar trīs veida ogļhidrātu klātbūtni: malodekstrīna (D.E. 10), fruktozes un glikozes. Pateicoties to atšķirīgajiem asimilācijas laikiem (respektīvi, lēns, vidējs un ātrs), Reisprint spēj konstanti atjaunot enerģiju organismā, neizraisot glikēmijas svārstības. Aminoskābes taurīna klātbūtne veicina lielāko garīgo koncentrēšanos un uzlabo skābekļa uzņemšanu šūnās piepūles laikā, kur ievērojami piedalās arī jaunais sarkano vīnogu ekstrakts Powergrape®, kas palielina asins plūsmu muskuļos. Produkta lietošana tiek rekomendēta sportistiem un cilvēkiem, kas praktizē intensīvas un ilgstošas fiziskās aktivitātes, kam ir paaugstinātas enerģijas prasības un lai atkārtoti integrētu minerālvielas, kas zaudētas intensīvas svīšanas laikā. Lai garantētu maksimālu produkta efektivitāti, ir svarīgi atbilstoši sagatavot dzērienu, lai koncentrācija nepārsniegtu 6%, tas ir, 30 g uz 500 ml ūdens. Tas pieļauj ātru kuņģa iztukšošanos un ātru ietverto barības vielu asimilāciju.

SASTĀVDAĻAS, CITRONA GARŠA: Malodekstrīns, fruktoze, dekstroze, Skābinātājs: citronskābe; nātrija hlorīds, taurīns, garšas uzlabotāji, magnija citrāts, nātrija citrāts, kālija citrāts, Powergrape® (Vitis vinifera) d.e. 95% polifenoli - 50% OPC, L-askorbīnskābe (vitamīns C), Saldinātājs: acesulfāms K; DL- alfa-tokoferils (vitamīns E), Krāsa: beta-karotēns.

SASTĀVDAĻAS, APELSĪNU GARŠA: Malodekstrīns, fruktoze, dekstroze, Skābinātājs: citronskābe; nātrija hlorīds, garšas uzlabotāji, taurīns, magnija citrāts, nātrija citrāts, kālija citrāts, cukurbiešu sulas pulveris (cukurbietes, malodekstrīns), Powergrape® (Vitis vinifera) ekstrakts 95% polifenoli - 50% OPC, L-askorbīnskābe (vitamīns C), Krāsa: beta-karotēns, Saldinātājs: acesulfāms K; DL- alfa-tokoferils (vitamīns E).

LIETOŠANA: Lietojiet 20 g (1 kausiņu) + 500 ml ūdens. Lietojiet 500 ml vai 1 litru dienas laikā atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Jūs iegūstat dzērienu ar koncentrāciju aptuveni 210 mOsm/l.

IEPAKOJUMS: 500 g;

GARŠAS: apelsīns, citrons*. *tikai1000 g.

UZTURVIELU FAKTI UZ 100 G

Enerģija kcal 348 kJ 1480
Proteīni s/s nav
Ogļhidrāti 78 g
Tauki 0.06 g
Taurīns 2.5 g
Sarkanās vīnogas d.e. (Powergrape®) 0.5 g
Polifenoli 475 mg
Hlorīds 1535 mg
Nātrijs 1275 mg
Kālijs 450 mg
Magnijs 285 mg
Vitamīns C 400 mg
Vitamīns E 60 mg

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7