Kategorijas+

Syform Multivitamin 30 tab.

Syform Multivitamin 30 tab. | Multivitamīni

- +
Multivitamin ir pilnīgs dabisks uztura bagātinātājs, jo tas nodrošina visus ūdenī un taukos šķīstošos vitamīnus, minerālvielas un mikroelementus
11,90 €

Mēneša maksājums: 12 x 1,28 €

Līzinga kalkulators
Summa:
11,90 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Availability: Ir pieejams

Syform Multivitamin 30 tab. | Multivitamīni

27 DABISKAS AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS: VITAMĪNI, MINERĀLVIELAS, MIKROELEMENTI UN ANTIOKSIDANTI

Multivitamin ir pilnīgs dabisks uztura bagātinātājs, jo tas nodrošina visus ūdenī un taukos šķīstošos vitamīnus, minerālvielas un mikroelementus. Multivitamin raksturiezīme ir tā, ka tie satur jaunās paaudzes dabiskās vielas, kas īpaši aktīvas un efektīvas organisma šūnu aizsargāšanā: mikrovielas. Šiem savienojumiem, kas atrodas dažāda veida augļos un dārzeņos, parasti piemīt potenciāli aizsargājoša šūnu integritāte; īpaši, ābolu, sarkano apelsīnu ekstraktos (ROC ®), sarkanajās vīnogās un tomātos.

Šī iemesla dēļ Multivitamin piemīt augsta ORAC vērtība, ko testējot apstiprinājusi Pasaules Veselības organizācija, ka tiem piemīt spēja neitralizēt brīvos radikāļus (antikoksidants). Multivitamin ir ideāls papildinājums nepietiekama uztura apstākļos, uztura, kurā nav iekļauti augļi un dārzeņi , apstākļos, antibiotiku terapijas, garīga un fiziska vājuma un atveseļošanās situācijās, īpaša fiziska stresa darbā un sportā apstākļos, cilvēkiem, kas ietur zemu kaloriju svara zaudēšanas diētas.

SASTĀVDAĻAS: Kalcija fosfāts, vitamīns C (L-askorbīnskābe), Palīgvielas: mikroceluloze; kālija hlorīds, magnija oksīds, vitamīns E (alpha-tokoferila acetāts), burkānu ekstrakts, dzelzs fumarāts, ciete, cinka citrāts, ābolu ekstrakts, Roc® (sarkano apelsīnu (Citrus aurantium dulcis) ekstrakta 10% antocianīns, Maltodekstrīns), Nikotinamīds (vitamīns PP), sarkano vīnogu (Vitis vinifera) d.e. 95% proantocianidīns, Palīgviela: silīcijs; mangāna glukonāts, selēna metionīns, vara glukonāts, vitamīns B5 (kalcija d-pantotenāts), vitamīns A (retinila acetāts), likopēns, vitamīns D3 (kolekalciferols), vitamīns B6 (Piridoksīns HCL), vitamīns B12, vitamīns B2 (Riboflavīns), vitamīns B1 (tiamīna HCL), vitamīns K1 (fitomenadions), folijskābe, kālija jodīds, hroma pikolināts, vitamīns H (Biotīns).

LIETOŠANA: Lietojiet 1 tableti dienā.

IEPAKOJUMS: 30 tabletes x 1000 mg.

VIDĒJAIS VITAMĪNU DAUDZUMS UZ 1 TAB.

Vitamīns C 105 mg

Vitamīns E 30 mg

Nikotinamīds (Vitamīns PP) 24 mg

Vitamīns B5 (Kalcija pantotenāts) 9 mg

Vitamīns B2 (Riboflavīns) 2,1 mg

Vitamīns B6 (Piridoksīns HCL) 2,1 mg

Vitamīns B1 (Tiamīna HCL) 1,65 mg

Vitamīns A (Retinila acetāts) 800 mcg

Folijskābe 300 mcg

Biotīns 50 mcg

Vitamīns K1 (Fitomenadions) 22 mcg

Vitamīns D3 (Kolekalciferols) 7 mcg

Vitamīns B12 2,5 mcg

Dzelzs 14 mg

Cinks 12 mg

Mangāns 2 mg

Varš 1,5 mg

Jods 150 mg

Selēns 55 mg

Hroms 12 mg

Sarkano apelsīnu akstrakts (Roc®) 25 mg

Antocianīni 2,5 mg

Licopēns 1,25 mg

Ābolu ekstrakts 25 mg

Sarkanās vīnogas d.e. 20 mg

Proantocianīni 19 mg

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7