Kategorijas+

Syform Floractive 20caps.

Syform Floractive 20caps.

- +
Floractiv DDS-1 ir probiotisko pienskābes fermentu, kas ir gasto-aizsargāti un prebiotisku šķiedru uztura bagātinātājs. Tas spēj stimulēt zarnu floras kolonizācijas līdzsvaru.
12,95 €

Mēneša maksājums: 12 x 1,39 €

Līzinga kalkulators
Summa:
12,95 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Availability: Ir pieejams

Syform Floractive 20caps.

GASTRO-AIZSARGĀTI PIENSKĀBES FERMENTI DDS-1®

Floractiv DDS-1 ir probiotisko pienskābes fermentu, kas ir gasto-aizsargāti un prebiotisku šķiedru uztura bagātinātājs. Tas spēj stimulēt zarnu floras kolonizācijas līdzsvaru, ko izraisa ēšanas traucējumi, antibiotiku terapija, caureja un stress.

Divas Floractiv kapsulas (rekomendētā dienas deva) faktiski satur 11.5 miljardus dzīvo pienskābju un gastroresistenti fermentus, ieskaitot:

• Lactobacillus acidophilus DDS-1®: stimulē piena produktu sagremošanu, samazina patogēnās un mikotiskās floras veidošanos, atbalsta imūnsistēmas aktivitāti, piedalās vitamīna B endogenā ražošanā, atvieglo labu gremošanu un pārtikas asimilāciju.

• Bifidus baktērija: spēcīgs zarnu līdzsvarotājs, tā revitalizē zarnu funkcijas un atbrīvo pat no nopietniem aizcietējumiem bez kairinājuma.

• Saccaromyces boulardii: Tai ir ļoti pozitīva ietekme uz imūnsistēmu, novērš caureju, ir ideāla, lai atjaunotu baktēriju floru antibiotiku terapijas laikā; tā izstrādā profilaktisko un terapeitisko iedarbību pret piena sēnīti.

• Lactobacillus ramnosus: tā veido pienskābi zarnās un rada piemērotu vidi laktobaciļiem, bet nelabvēlīgu vidi patogēnu baktērijām.

• Fruktooligosaharīdi (FOS) ar prebiotisku aktivitāti: tie stimulē laktobaciļu un bifido baktēriju reproducēšanu un stimulē to efektivitāti.

Floractiv tādēļ ir uztura un terapeitisks atbalsts, kas ir izcili piemērots, lai veicinātu līdzsvarotu zarnu floras kolonizāciju un sekojoši atjaunotu gastrointestinālā trakta funkcionalitāti, un tam ir labvēlīga ietekme uz labsajūtu ikvienā dzīves dienā.

SASTĀVDAĻAS: Lactobacillus acidophylus DDS-1®, Saccaromyces boulardii, Fructoligosaccarides (FOS), Bifidusbacterium bifidum, Lactobacillus ramnosus, Palīgvielas: augu magnija stearāts un silīcijs. Apvalks: hidrosipropilmetilceluloze.

LIETOŠANA: Lietojiet 2 kapsulas dienā, 1 no rīta tukšā dūšā un 1 pirms pusdienām.

IEPAKOJUMS: 30 veģetāriešu kapsulas x 495 mg.

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ 2 KAPSULĀM

Lactobacillus acidophylus DDS-1 300 mg

Saccaromyces boulardii 300 mg

Fruktooligosaharīdi 200 mg

Bifidusbacterium bifidum 20 mg

Lactobacillus ramnosus 20 mg

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7