Kategorijas+

Syform Essenziale 8+

Syform Essenziale 8+ | Palīdz augšanai, samazina nogurumu

- +
Essenziale 8+® ir uztura bagātinātājs, kas balstīts uz neaizstājamām un daļēji aizstājamām aminoskābēm brīvā formā, kas organismam tūlītēji pieejamas.
19,00 €

Mēneša maksājums: 12 x 2,05 €

Līzinga kalkulators
Summa:
19,00 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Availability: Ir pieejams

Syform Essenziale 8+ | Palīdz augšanai, samazina nogurumu

NEAIZSTĀJAMĀS AMINOSKĀBES ATBRĪVOTĀ FORMĀ. PALĪDZ AUGŠANAI – SAMAZINA NOGURUMU

Essenziale 8+® ir uztura bagātinātājs, kas balstīts uz neaizstājamām un daļēji aizstājamām aminoskābēm brīvā formā, kas organismam tūlītēji pieejamas.

Neaizstājamo aminoskābju kombinēšana ir svarīga, lai veicinātu vispārējo labsajūtas stāvokli. Fizioloģisko apstākļu izmaiņu situācijās ir ļoti svarīgi sniegt organismam līdzsvarotu proteīnu un aminoskābju daudzumu. Essentiale 8+® ir īpaši noderīga, lai palielinātu mūsu diētas uzturvērtības kvalitāti nesabalansētas diētas un nepietiekamu proteīnu uzņemšanas gadījumos, lai samazinātu nogurumu un hroniskas infekcijas, lai uzlabotu mācīšanās aktivitāti, piešķirtu tonusu, apjomu un spēku muskuļiem. Aminoskābju uzņemšana ir īpaši vērtīga vecākiem cilvēkiem, lai saglabātu labu hormonālās sistēmas funkcionēšanu, uzturētu audu tonusu un plastiskumu.

Tas var būt noderīgs vecākiem cilvēkiem dažādu slimību gadījumos: piem., reimatisms un perifēro sirds asinsvadu traucējumi, depresijas sindromi.

SASTĀVDAĻAS, TABLETES: L-leicīns, L-lizīns, L-izoleicīns, L-valīns, L-metionīns, L-arginīna hlorhidrāts, L-fenilalanīns, L-treonīns, L-histidīns, L-cistīns, L-tirosīns, L-triptofāns. Palīgvielas: mikroceluloze, kalcija fosfāts, magnija stearāts un silīcijs; vitamīns B6 (piridoksīns HCL).

SASTĀVDAĻAS, MAISIŅI: Maltodekstrīns, L-leicīns, L-lizīna HCL, Skābuma koriģētājs: citronskābe, garšas uzlabotāji, L-izoleicīns, L-valīns, L-metionīns, L-arginīna hlorhidrāts L-fenilalanīns, L-treonīns, L-histidīns, L-cistīns, dabiski sausa apelsīnu sula, L-tirosīns, L-triptofāns, dabiski sausa citronu sula, dabiski sausa burkānu sula, Saldinātājs: sukraloze; vitamīns B6 (piridoksīns HCL).

LIETOŠANA:

TABLETES: Lietojiet 5 tabletes dienā.

MAISIŅI: Lietojiet 1 maisiņu dienā, izšķīdinot glāzē ūdens.

IEPAKOJUMS: 100 tabletes x 1200 mg,

VIDĒJAIS DAUDZUMS UZ VIENU DEVU 5 TABLETĒM

L-Leicīns* 800 mg
L-Lizīns* 650 mg
L-Izoleicīns* 550 mg
L-Valīns* 550 mg
L-Metionīns* 450 mg
L-Arginīns 400 mg
L-Fenilalanīns* 400 mg
L-Treonīns* 350 mg
L-Histidīns 300 mg
L-Glicīns 250 mg
L-Tirozīns 150 mg
L-Triptofāns* 150 mg
Vitamīns B6 2.1 mg

*Neaizstājamās aminoskābes

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7