Kategorijas+

Šosejas velosipēdi | Stevens

Produkti
Kārtot pēc:
 1. 1499,00 €

  1124,25 €

  Mēneša maksājums:
  12 x 121,04 €
   
  Apraksts
  Izmērs:
  L

MySport veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Vīlipa ielā 12 ir pieejams ļoti plašs velosipēdu klāsts no diviem labākajiem Vācijas zīmoliem (Ghost un Stevens) kā arī Slovākijas zīmola CTM.

Lepojamies ar to, ka Ghost un Stevens velosipēdiem Latvijas tirgū ir labākā cenas un kvalitātes attiecība. Pie mums ir pieejami šāda veida velosipēdi: bērnu, kalnu jeb MTB, pilsētas, šosejas, tūrisma un cross tipa velosipēdi. 

Šosejas velosipēdi ir piemēroti braukšanai pa ceļiem un šosejām, bet nav īpaši piemēroti ikdienas lietošanai braucot pa pilsētu. Šosejas velosipēdi mūsu sortimentā ir gan vienkāršāki, kas piemēroti treniņprocesā, gan labāk aprīkoti, kas būs piemēroti arī sacensībām.

Visus mūsu piedāvātos velosipēdus varat apskatīt un izmēģināt pie mums veikalos Rīgā, Dārzciema ielā 60 un Vīlipa ielā 12.

Pie mums iegādātajiem Ghost un Stevens velosipēdiem ir 5 gadu garantija rāmim un 2 gadu garantija aprīkojuma, kā arī divas bezmaksas garantijas apkopes mūsu velo servisā.

Ja izvēlēsies velosipēdu MySport veikalā – zini, ka iegādātajam velosipēdam ir laba cenas un kvalitātes attiecība un pilna garantija.