Kategorijas+

Garmin Forerunner 210 HR | White | MySport.lv

Garmin Forerunner 210 HRM White

- +

Forerunner 210 sporta rokas pulkstenis rūpīgi sekos līdzi Jūsu treniņiem gan iekštelpās, gan ārpus telpām, pievēršot uzmanību katrai sekundei un katram Jūsu veiktajam metram.

226,22 €

Mēneša maksājums: 12 x 24,36 €

Līzinga kalkulators
Summa:
226,22 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Garmin Forerunner  210 HRM pulsometrs

Forerunner 210 sporta rokas pulkstenis rūpīgi sekos līdzi Jūsu treniņiem gan iekštelpās, gan ārpus telpām, pievēršot uzmanību katrai sekundei un katram Jūsu veiktajam metram. Tāpat šī ierīce precīzi ierakstīs datus par to, cik smagi un cik ātri Jūs darbojaties.


Sporta pulkstenis ar GPS, kas ieraksta jūsu laiku, ātrumu, distanci, GPS pozīciju un pulsu.

 • Aprīkoti ar jaudīgo GPS uztvērēju
 • Ūdensizturīgi (IPX7)
 • Savietojami ar Garmin Connect treniņu apstrādes sistēmu
 • Pārlādējams litija jonu akumulators
 • Premium klases pulsometrs komplektā
 • Iespēja pieslegt soļu skaititāju
 • Iespēja programmēt treniņus ar intervāliem

Komplektācija:

 • Forerunner 210
 • 220v lādētājs
 • USB vads savienošanai ar datoru
 • Premium klases pulsometrs
 • Īsa pamācība

Vienkārši lietojams

Forerunner 210 ir tik vienkāršs lietošanā, ka Jums par to nemaz nebūs jādomā treniņa laikā. Izņemot no iepakojuma, uzlādējiet to, iznesiet ārpus telpām, lai atrastu GPS satelītus un atbildiet uz dažiem uzstādīšanas jautājumiem. Tad atkal piespiediet start un ierīce ir gatava darbam. Kad esat pabeidzis treniņu, vienkārši nospiediet stop. Tas ir patiešām vienkārši!

Izmantojiet papildus iespējas

Skrējējiem, kas vēlas papildus trenēšanās iespējas, Forerunner 210 ļauj izveidot īpaši Jūsu vajadzībām pielāgotas intervālu sesijas un katras sesijas tempu. Ja Jūs izmantojat 210 ierīci ar pedometru, vēlāk, augšupielādējot datus mūsu Garmin Connect tiešsaistes treniņu vietnē, iegūsiet informāciju par treniņa ritmu un soļu skaitu minūtē.

Sekojiet saviem sirdsdarbības rādītājiem

Forerunner 210 tiek komplektēts ar augstas kvalitātes mīkstu siksniņu ar sirds ritma monitoru, lai sekotu līdzi un uz displeja parādītu sirds pukstu skaitu minūtē. Ierīcei ir piecas sirds ritma zonas, kuras jāuzliek tieši uz Jūsu attiecīgajām zonām. Tāpat ir iespējams uzstādīt sirds ritma mērītāja brīdinājuma signālu, kas ziņotu par nobīdēm no izvēlētās amplitūdas. Forerunner 210 nodrošina uz sirds ritmu bāzētu kaloriju skaitīšanas opciju, kas palīdz precīzāk noteikt sadedzināto kaloriju daudzumu.

Treniņš ārpus telpām vai iekštelpās

Mēs aizņēmāmies Forerunner 110 modeļa vienkāršas darbības principus, pievienojām papildies iespējas iekštelpām un izveidojām Forerunner 210 - perfektu sporta pulksteni viesiem, kam patīk mainīt savu slodzi. Skriešanai ārpus telpām Forerunner 210 izmanto GPS, lai precīzi ierakstītu laiku, tempu un attālumu. Lai sekotu līdzi šiem pašiem datiem atrodoties iekštelpās, vienkārši ieliec savā kurpē pedometru un aiziet! Izmantojot uzlabotu akselerometra tehnoloģiju, pedometrs apkopo un nosūta precīzus datus par Jūsu kustībām, veikto attālumu un ātrumu, kas vairumā gadījumu ir precīzs par 98%.

Kas attiecas uz citām papildus funkcijām, Forerunner 210 darbojas arī kopā ar atsevišķām iekštelpu fitnesa iekārtām. Šī iespēja palīdzēs sasaitīt iekštelpu un ārpus telpu fitnesa aktivitātes, lai Jūs varētu nepārtraukti sekot līdzi savam progresam. Skat. fitness facilities sarakstu ar savietojamām fitnesa iekārtām.

Pārlūkojiet, analizējiet un dalieties ar citiem

Neatkarīgi no tā, vai trenējaties kādām sacensībām, vai arī vienkārši piekopjat veselīgu dzīvesveidu, rezultātu aplūkošana tiešsaistē kļūs par lielisku motivējošo faktoru. Pateicoties mūsu bezmaksas tīmekļa vietnei Garmin Connect™, datu izsekošana ir vienkārša. Augšupielādējiet datus no PC vai Mac datora Garmin Connect lapā, tad aplūkojiet savu veikto maršrutu kartē, izpētiet treniņa datus, izvirziet mērķus un paveiciet daudz ko citu. Kas attiecas uz aktivitātēm iekštelpās, ja neizmantosiet GPS, kartes Garmin Connect vietnē nebūs iespējams, taču treniņa datu ieraksts joprojām būs Jūsu rīcībā.

Ātrs un precīzs

Forerunner 210 funkcija HotFix® ar satelīta prognozēšanas iespēju, kas nozīmē to, ka tiklīdz izejat ārpus telpām, ierīce ātri uztver satelīta signālu. Tāpat tam ir augstas jutības pakāpes GPS uztvērējs, kas nodrošina satelīta signālu pat pie augstceltnēm vai zem biezas koku lapotnes.

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7