Kategorijas+
Asics Gel GT-1000 3 Women, T4K8N 3901

Asics Gel GT-1000 3 Women | Skriešanas apavi

- +
Sieviešu asfalta skriešanas apavi pavsara/vasaras 2015 kolekcija.
129,00 €

Mēneša maksājums: 12 x 13,89 €

Līzinga kalkulators
Summa:
129,00 €
Pirmā iemaksa:
Period:
Monthly payment:

Asics GEL GT-1000 3 Women

Sieviešu asfalta skriešanas apavi pavsara/vasaras 2015 kolekcija.

Jaunais GT-1000 3 modelis ir nācis ar vairākiem uzlabojumiem. Viegli un daudzpusīgi. Jau pazīstamie GEL triecienslāpētāji iestrādāti gan papēža, gan pēdas spilventiņu daļā.

  • I.G.S. Trieciena  virzīšanas sistēma Impact Guidance System (IGS) ir ASICS    dizaina  filosofija. Tās mērķis ir panākt, lai apavu komponenti no    aizmugures  daļas līdz pēdas vidusdaļai efektīvi darbojas kopā, ļaujot    cilvēka  ķermenim kustēties dabiski. ASICS dizaineru mērķis ir    papildināt, nevis  koriģēt kāju un pēdu kustības.
  • SpEVA ir patentēts starpzoles materiāls, kas uzlabo atsperīguma īpašības un mazina starpzoles salūšanas iespējamību.
  • Guidance Line - Guidance  Line (vadības līnija) ir redzama rieva starpzolē un ārējā    zolē, kas  seko pēdas spiediena centram no papēža līdz pirkstiem.    Rezultātā tiek  panākta adaptīvāka skriešanas platforma, kas rada    vienmērīgāku pāreju no  papēža pieskāriena zemei līdz pirkstu atraušanai    no zemes pie katra  soļa. Automātiskā Guidance Line palīdz skrējējiem    uzturēt dabisku un  efektīvu gaitu, jo īpaši garās distancēs.
  • Zolei ir gan DuraSponge tehnoloģija, gan AHAR, kas ir Augstas nodilumizturības gumija - ASICS augstas abrazīvās pretestības gumija (High Abrasion Resistance Rubber – AHAR) ir izturīgs savienojums, kas tiek izmantots ārējās zoles intensīva kontakta zonās, piemēram, papēdī. Tas palīdz mazināt pārmērīgu nodilšanu.

 

Asics skriešanas apavu izmēru tabula

 

 
Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7