Kategorijas+
Fischer Speedmax Classic Plus, N077131, N078131

Fischer Speedmax Classic Plus

- +

Visu vērtību mērs Pasaules kausā: Speedmax tehnoloģijas profesionāļiem, kas tiecas sasniegt maksimālu ātrumu. Universāliem līdz slapjiem laika apstākļiem.

559,00 €

Leasing payment: 12 x 60,19 €

Leasing calculator
Sum:
559,00 €
First payment:
Period:
Monthly payment:

Availability: In stock

Fischer Speedmax Classic Plus

Visu vērtību mērs Pasaules kausā: Speedmax tehnoloģijas profesionāļiem, kas tiecas sasniegt maksimālu ātrumu. Universāliem līdz slapjiem laika apstākļiem.

Technical Data

 

Tehnoloģijas

Slīdvirsmu Apdare - DTG World Cup Plus
Dziļāka un raupjāka Plus struktūra, ideāli piemērota siltiem un mitriem apstākļiem. Veidota ar dabīga dimanta palīdzību.

 

 Slīdvirsmu Apdare - Prewaxed
Sagatavošana ar infrasarkano metodi ar fluorīdu saturošu karstu vasku. Vislabākās slīdēšanas īpašības, aizsardzība pret netīrumiem un oksidēšanos. Nodrošina Swix.
 
Swingweight - Carbon PRO TIP & TAIL
3D klasiskās slēpošanas slēpju priekšgals un pakaļgals izgatavoti no dabīgā oglekļa. Optimāls atvēziens, pateicoties svara samazinājumam. Tas jūtams katrā klasiskās slēpošanas solī.

Konstrukcija - COLD BASE BONDING. Revolūcija slēpju ražošanā – Speedmax tehnoloģija slīdvirsmas homogēnās molekulārās struktūras aizsardzībai, lai panāktu ideālu vaska absorbciju. Maksimāls ātrums garantēts!

Konstrukcija - Classic 902
Ievērojams spiediena samazinājums slēpes priekšgalā un aizmugurē. Labākie slēpošanas un slīdēšanas ātrumi mīkstās un slapjās trasēs.
 

CFC - Computer Flex Control. Sportistiem. Līdz minimumam samazināta atlikuma spriedzes un izliekuma spiediena atšķirība. Izcili kāpšanas un atspēriena rādītāji.

 

FCF - Fischer Carbon Fibre. Multiaksiāla T300 1K oglekļa šķiedra slēpes priekšgalam un aizmugurei, kā arī lamināta veidā. Īpaši izturīga un ar minimālu svaru.

 SASTĀVS AIR CORE HM CARBON. Jaunākie World Cup sasniegumi – labi pārbaudītais Air Core materiāls apvienojumā ar augsti molekulārām oglekļa šķiedrām.

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7