Kategorijas+
Isostar Long Energy Bar 40g | Ilgtošas slodzes laikā

Isostar Long Energy Bar 40g | Ilgtošas slodzes laikā

- +
Long Energy Endurance batoniņš ražots uz graudu pārslu un žāvētu augļu bāzes. Tā sastāvā ir vienkāršie un saliktie ogļhidrāti, kas nodrošina nepieciešamo enerģiju garu slodžu laikā.

1.35€

1.01€

Leasing payment: 12 x 0.11€

Leasing calculator
Sum:
1.01€
First payment:
Period:
Monthly payment:

Availability: In stock

Isostar Long Energy Bar 40g | Ilgtošas slodzes laikā

Long Energy Endurance batoniņš ražots uz graudu pārslu un žāvētu augļu bāzes. Tā sastāvā ir vienkāršie un saliktie ogļhidrāti, kas nodrošina nepieciešamo enerģiju garu slodžu laikā. Tas ir bagātīgs ar B1, B2, PP, B6, C un E vitamīniem, kas slodzes laikā palīdz barības vielas pārvērst enerģijā, kā arī aizsargā organisma šūnas no brīvo radikāļu ietekmes. B 6 vitamīns ir iesaistīts sarkano asinsķermenīšu veidošanā. Tiem ir svarīga loma skabekļa nokļūšanā muskuļu audos. Šis batoniņš ir piemērots augstas klases sportistiem lietošanai garu slodžu laikā

Lietot: Lietot pirms vai  treniņu un sacensību laikā. Ieteicams lietot slodžu laikā, kas pārsniedz 2 stundas

Sastāvs: Rīsu milti 20.6%, cukurs, graudu pārslas 13,7% (kvieši, mieži, rīsi, auzas), maltodekstrīns, žāvētas aprikozes 8,5%, dārzeņu eļļa, plūmju gabaliņi 6,5%, fruktoze, vāpiena pulveris un proteīns, medus, stabilizators - glicerīns, auzu milti1,3%,, ābolu gabaliņi 1%, miežu iesals, dekstroze, C, PP, B6, B1, B2, E ,laktoze un piena proteīns, vitamīni, emulgators - sojas un rapšu laicīns, stabilizators - sēra dioksīds.


Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7