Kategorijas+
Fischer RC Combi My Style, S10411

Fischer RC Combi My Style

- +

Sieviešu distanču slēpošanas combi zābaki

155.94€

Leasing payment: 12 x 16.79€

Leasing calculator
Sum:
155.94€
First payment:
Period:
Monthly payment:

Fischer RC Combi My Style

Sieviešu distanču slēpošanas combi zābaki

Sportiski un eleganti slīdsoļa zābaki godkārīgām slēpotājām. Ladies Fit Concept nodrošina ideālu atbilstību sievietes pēdas anatomijai. Thinsulate izolācija nodrošina izcilu komfortu un siltuma saglabāšanu pēdām. Citas īpašības: Easy Entry Loops un individuāli regulējams Flex Cuff augstai stabilitātei sānos. T4 PU Skating zole.

Tehnoloģijas

T4 Zole.Tīra PU zole ar komfortablu, mīkstāku lokanību un labām staigāšanas īpašībām.

FLEX CUFF. Ergonomisks atloks labākai sānu fiksēšanai, kas nodrošina labu kustību brīvību uz priekšu un atpakaļ. Vienmērīgs spiediena sadalījums ar EVA polsterējumu. Viegli regulējams ar Velcro stiprinājumu.

HEEL CAP. Anatomiskā formā izveidots plastmasas papēža aizsargs optimālam ērtumam.

 

Easy Entry Loops - divas cilpiņas aiz kurām velkot zābaku var ērti un viegli uzvilkt kājās;

Sealed Zipper - speciāli izolēts rāvējslēdzējs nodrošina to, ka mitrums netiks zābaka iekšienē;

Twin Skin Concept - zābaki ir ļoti silti, ērti un ūdeni atgrūdoši;


THERMO FIT. Termiski formējams putu polsterējums ar izcilu siltuma izolāciju – ideāla atbilstība katras pēdas individuālajai formai.

HEEL FIT STRAP. Ļauj individuāli uzstādīt papēža platumu. Nodrošina optimālu fiksēšanu un papēža ērtumu zābaka iekšienē.

SLIDER. Īpaša Lycra virsma papēža daļā mazina berzi, ievietojot kāju zābakā, un uzlabo komfortu zābaku uzvilkšanas laikā.

THINSULATE. Ļoti viegls izolācijas materiāls. Divreiz siltāks nekā putas vai filcs. Ūdensdrošs un izturīgs pret spiedienu.

LADIES FIT CONCEPT. Komfortabla ērtuma koncepcija, kas īpaši paredzēta noteiktu lietotāju mērķa grupu prasībām. Tiek ņemta vērā sievietes pēdas forma, bērnu un pusaudžu pēdu īpatnības, universāla pielietojuma zābaku komforta vajadzības vai tieša jaudas pārvietošana sacensībās – Boot Fit Concept ar konkrētu mērķi ir īstais risinājums dažādu lietotāju grupu atšķirīgajām vajadzībām un morfoloģijai.

Izmēri: 36 - 43

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7