Kategorijas+
High 5 Energy Source 4:1 1.6kg | Enerģijas dzēriens

High 5 Energy Source 4:1 1.6kg | Enerģijas dzēriens

- +

High5 Energy Source 4:1 ir augstas koncentrācijas ogļhidrātu un proteīnu dzēriens, kas nodrošina tavu organismu ar līdz pat 50% vairāk ogļhidrātu

50,00 €

Leasing payment: 12 x 5,38 €

Leasing calculator
Sum:
50,00 €
First payment:
Period:
Monthly payment:

Availability: In stock

High 5 Energy Source 4:1

Enerģijas dzēriens - 1.6kg

EnergySource 4:1 satur 4 vienības ogļhidrātu un 1 vienību proteīnu. Dzēriens ļoti ātri nogādās ogļhidrātus un proteīnus tavos muskuļos, tas ir viegls vēderā un neizraisa nepatīkamas sajūtas kuņģī.

High5 EnergySource 4:1 ir augstas koncentrācijas ogļhidrātu un proteīnu dzēriens, kas nodrošina tavu organismu ar līdz pat 50% vairāk ogļhidrātu un nodrošinās muskuļus ar papildus proteīniem. Viegla garša, nav pārāk salds. Pateicoties pievienotajai fruktozei, tas spēj nodrošināt tavu organismu ar papildus ogļhidrātu devu, lai tu būtu soli priekšā savam konkurentam.

Lietošana:

Slodzes laikā (ieteicams distancēs ar slodzi virs 3 stundām; reizēs, kad ir divas sacensības dienā un atjaunošanās ir ļoti svarīga; treniņnometnēs), lai nodrošinātu savu organismu ar ogļhidrātiem, sāļiem un šķidrumu, kurus mēs zaudējam fizisku aktivitāšu laikā. Ar papildus devu proteīnu, kas paātrina atjaunošanās procesus.

Pēc slodzes kā atjaunošanās dzērienu.

Sajaukt paciņas saturu 500-750ml ūdens.Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7