Kategorijas+
Fischer RCS Carbonlite Skate Cold, N109131

Fischer RCS Carbonlite Skate Cold

- +

Ja sacensību gars jums ir asinīs, tad šīs oriģinālās sacensību slēpes ir radītas tieši jums.

499,00 €

Leasing payment: 12 x 53,73 €

Leasing calculator
Sum:
499,00 €
First payment:
Period:
Monthly payment:

Fischer RCS Carbonlite Skate Cold

No Pasaules kausa pārņemts profesionāls risinājums. Ja sacensību gars jums ir asinīs, tad šīs oriģinālās sacensību slēpes ir radītas tieši jums. Cold modelis laika apstākļiem zem -2° C.

Technical Data

  • LENGTHS: 172-192
  • SIDECUT: World Cup, 41-44-44
  • WEIGHT/LENGTH: 980g/187cm
  • BASE: WC Cold
  • Bindings: Xcelerator Skate NIS

 

Tehnoloģijas

Hole Ski Tip. Slidsoļa konstrukcija ar HM oglekļa laminātu slēpju priekšgala masas samazināšanai. Nepieciešama mazāka piepūle, pateicoties svārsta darbības samazinājumam

DTG WC Cold. Smalka un plakana Cold struktūra, ideāli piemērota aukstiem un sausiem apstākļiem. Veidota ar sintētiska dimanta palīdzību.


 

Prewaxed. Sagatavošana ar infrasarkano metodi ar fluorīdu saturošu karstu vasku. Vislabākās slīdēšanas īpašības, aizsardzība pret netīrumiem un oksidēšanos. Nodrošina Swix.

 

Konstrukcija - SKATING 610
Slidsoļa sacensību slēpju konstrukcija maksimālam ātrumam, kas panākts, mazinot spiedienu slēpes priekšgalā un pakaļgalā. Ideāli piemērotas gan sablīvētam, gan mīkstam sniegam.

 

CFC - Computer Flex Control. Sportistiem. Līdz minimumam samazināta atlikuma spriedzes un izliekuma spiediena atšķirība. Izcili kāpšanas un atspēriena rādītāji.

 

FCF - Fischer Carbon Fibre. Multiaksiāla T300 1K oglekļa šķiedra slēpes priekšgalam un aizmugurei, kā arī lamināta veidā. Īpaši izturīga un ar minimālu svaru.

 

Sidecut World Cup Skate. Bultas formas sānu griezums uzlabotai rezultativitātei un dinamikai, sevišķi slīdsoļa tehnikai 1:1.

 

Kantes - POWER EDGE
Nostiprināta slēpju šasija nodrošina ilgāku kalpošanas laiku. Homogēnais spiediena sadalījums nodrošina vienmērīgu vaska nodilumu.
 
 
 
Sastāvs - Air Core Carbonlite
Divvirzienu Air Core tehnoloģija ar multiaksiālu oglekļa šķiedru. Svara samazinājums par 500 g katrai slīpei ļauj uzlabot rezultativitāti.

 

Veikals
Dārzciema iela 60 Ķekavas novads, Krustkalni, Nagļi. Blakus Rimi A7